Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Duası // Uzaktaki Kocayı Karısına Aşık Etmek İçin Dua

medyumdolunay2

Uzaktaki Kocayı Karısına Aşık Etmek İçin Dua

uzaktaki-kocayi-karisina-asik-etmek-icin-duaUzaktaki Kocayı Karısına Aşık Etmek için Dua, kocanızla aranızda mesafeler varsa ve bu sizi rahatsız ve tedirgin ediyorsa bir şeyleri garantiye almanın vakti de gelmiştir. Sevdiğiniz kişi sizi aldatmaz. Fakat eğer sizi şüpheye düşürecek durumlar varsa aşk büyüsü, aşk vefki ve papaz büyüsü ile aldatılmayacağınızdan emin olacağınız gibi kocanızlada bir araya gelirsiniz. Aşağıdaki dua bunun için birebirdir. Yandaki vefki yazıp aşağıdaki duayı okuyun. Uzaktaki Kocayı Karısına Aşık Etme Duası konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. dua budur: Aşağıdaki duayı 754 defa okuyun. Dilediğiniz kişiyi aşık edersiniz.
Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun.Ev ke seyyibim mines semai fıhi zulümatüv ve ra’düv ve bark* yec’alune esabiahüm fı azanihim mines savaıkı hazeral mevt* vallahü mühıytum bil kafirın.Yekadül berku yahtafü ebsarahüm* küllema edae lehüm meşev fıhi ve iza azleme aleyhim kamu* ve lev şaellahü le zehebe bi sem’ıhim ve ebsarihim* innellahe ala külli şey’in kadiyr.Ya eyyühen nasu’büdu rabbekümüllezı halekaküm vellezıne min kabliküm lealleküm tettekun.Ellezı ceale lekümül erda firaşev ves semae binaa* ve enzele mines semai maen fe ahrece bihı mines semerati rizkal leküm* fe la tec’alu lillahi endadev ve entüm ta’lemun.Ve in küntüm fı raybim mimma nezzelna ala abdina fe’tu bi suratim mim mislih* ved’u şühedaeküm min dunillahi in küntüm sadikıyn.Fe illem tef’alu ve len tef’alu fettekun naralletı vekudühen nasü vel hıcarah* üıddet lil kafirın.

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum