Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Duası // Uzaktaki Birisi Büyüyle Nasıl Aşık Edilir

medyumdolunay2

Uzaktaki Birisi Büyüyle Nasıl Aşık Edilir

Uzaktaki Birisi Büyüyle Nasıl Aşık Edilir, da ile büyü ile aşık edilir. Maalesef kusura bakmayın arada destansı bir aşk yoksa uzak ilişki ya biter yada arada mutlaka aldatma olur. aşağıdaki dua ile bu iki büyük sorununda üstesinden gelirsiniz. Uzaktaki Birisi Nasıl Aşık Edilir konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. dua budur: Okuma sayısı 27 dir.
Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada* ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun.Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun.Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun.Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’* ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna* ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun.Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun.Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda* fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.Meselühüm ke meselillezistevkade nara* fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun.1 Yorum yapılmış " Uzaktaki Birisi Büyüyle Nasıl Aşık Edilir "

  1. ayşenur dedi ki:

    Hangi dilde yazıyorsunuz bir türlü çeviremedim

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum