Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Terk eden eşin eve dönmesi için büyü

medyumdolunay2

Terk eden eşin eve dönmesi için büyü

Bir gelin, gurbete para kazanmaya giden eşinin erken dönmesi, yabancı kadınlara kapılıp kendini unutmaması için, yola çıkmadan birkaç gün önce, gizlice bir dua okutur, bir de muska yazdırır. Bunu, gurbete çıkacak eşi bilmez.
Cinci, gelinin adını, erkeğin adını, harfleri birbirine girecek biçimde iç içe yazar, bir daire içine alır. Daire, ancak adlar yazıldıktan sonra çizilebilir. Dairenin çevresine fırdolayı ‘’El-muhabbet daimi’’ yazar. Sonra Kur’andan ‘’Yusuf’’ suresini okuyup gelinin yüzüne, kocasının evine doğru üfler; arkasından Tanrıya birbirlerinden ayrılmamaları, bir yastıkta kocamaları, kocasının gurbetten erken dönmesi, gönlünde karısını tutması konusunda yakarır. Okunmuş bir tuzu, gene okunmuş bir tas suyun içine atar. ‘’Bu tuz nasıl eriyip suya karışmışsa, karı koca da birbirlerine sevgiyle öyle bağlansın, öyle kaynaşsın’’ diye sözler söyleyip sağa sola üfler. Üzeri yazılı kağıdı üç kat muşambaya, üç kat yeşil beze sarıp yedi dikişle diker. Her dikiş vuruşta erkeğin, gelinin adını söyler, ‘’sudku’l-azim ve’l daim’’ diyerek muskaya üfler.
Daha sonra, bir bardak suyun içine birkaç akide şekeri atıp eritir, gene Kur’andan kısa bir sure okur, suya üfler. Gelinle erkeğin adlarını mor mürekkeple bir kağıda yazıp suda ezer, eritir, bardağın içindeki şerbete katar. Gelin bu şerbeti eşi gurbete çıkmadan bir gece önce kocasına içirir. Muskayı kapının eşiği altına gizler. Kocasının kuşkulanmasını istemiyorsa, gurbete çıkması nedeniyle şerbet yaptığını söyler. Ancak kendiside şerbet yaparsa kocasına ondan vermez. Yalnız cincinin verdiği şerbeti içirir, kendi yaptığı şerbeti başkalarına sunar. Şerbeti içen, muskanın üstünden geçip evinden, eşinden ayrılan erkek başka kadınlara bakmaz, eşini gönlünden çıkarmaz, onun özlemiyle yanar, içtiği şerbet gibi tadını damağında duyarmış.

Bir önceki yazımız olan Kendine Bağlama Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum