Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Sevgiliyi etkilemek için büyü

medyumdolunay2

Sevgiliyi etkilemek için büyü

ikna etmek, tesir etmek, liderlik yapmak, yetenekleri fazlalaştırmak, daha bağımsız bir hayat oluşturmak.
Malzemeler
1:Kırmızı sunak kumaş
2:2 kırmızı mum
3:ayçiçeği yağı
4…… ……..
5:bir tutam tütün ve yağ yakıcı
6:bıçak
her iki muma yağ sürün bir mumu sunağın doğusuna diğer mumu sunağın batısına yerleştirin …….. ……..onların arasına koyun ve mumu yakın.
tütünü yağ yakıcıya koyun sunağın kuzey tarafına yerleştirin ve yakın mars’a göre tütün bitkisi kutsaldır bunu yaptıktan sonra sunağın etrafında saat istikametinde yürüyün pusulanın her yönüne bir bıcakla havada kocun boynuzlarını çizin ve başladığınız noktaya dönün ve şu sözleri söyleyin
“ben şimdi bununla ………. gücünü çağırıyorum. ……….. silahlı kuvvetlerin efendisi olarak gelecekte beni bekleyen savaşlarda benim kalkanım ve kılıcım olsun koluma güç ver benim iyi savaşmamı sağla”

Bir önceki yazımız olan Aşkına karşılık bulmak için dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum