Pişman olması için dua,terkeden sevgilinin pişman olması için dua

Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Duası // Sevgilinin pişman olması için dua

medyumdolunay2

Sevgilinin pişman olması için dua

Kötü giden ilişkilerde,ayrılan sevgililerin bir birleri ile tekrar barışması yada terkeden erkek yada bayan sevgilinin çok pişman bir şekilde devamlı sizi düşünmesi için yapılcak olan vefk ve dua çeşitleri vardır.Bu vek çeşitleri doğru zamanda doğru bir hoca ile yapıldığı zaman eski sevgiliniz nerde olursa olsun devamlı olarak sizi düşünecektir.

 

Sevgiliniz ile kötü bir şekilde ayrılıp onun size ger dönme gayesi ile niyyet ederse, sakin, boş, uygun bir yerde, beş gün oruç tutar, üç dirhem sadaka verir. Şu zikredeceğim duayı yaparsa, ne gibi haceti varsa Allah (c.c.) verir, yolları da çok çabuk bir şekilde kateder.

Dua şudur:

 

Ehyâ şerâhâ nûrehâ hiye vahidün hay feridün kııddû-sün rabbü cibrîl ve mîkâîl “Sevgiliniz Adı”  ve “Sizin Adınız”  isrâfîl ve azrâîl ve es’elüke bi ismike ve en te lâ tühayyib men düake allahümme en tüsallî alâ seyyidınâ muhammedin ve alâ âli seyyidinâ muhammed.

sevgiliyi-pisman-etme-duasi

 

Not: Bu duaların kabul olması için sağlam temiz bir iman ve temiz bir kalb niyyeti ile Allahu Teâlâ’ya yönelmelidir. Kulluk görevini tam yapan, orucunu tutan, ihlâs sahibi, helâl lokma ile beslenen kimselerin duası kabul görür. Duası kabul edilmeyenin ise kusurlu olduğu bilinmelidir, yani kusuru kendinde aramalıdır kul, sebeplerini araştırmalıdır.

Medyum Dolunay Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu

Gelen Aramalar:

 • eski sevgiliyi pişman etme duası
 • pişman etme duası
 • pişmanlık duası
 • sevdiğinin pişman olması için dua
 • sevgiliyi pişman etme duası
 • sevgilinin pişman olması için dua
 • pişman olması için dua
 • eski sevgiliyi pişman etmek için dua
 • eski sevgilinin pişman olması için dua
 • Pişman Olsun Duası1 Yorum yapılmış " Sevgilinin pişman olması için dua "

 1. özge dedi ki:

  Cevap istiyorum

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum