Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // SEVGİ İÇİN DUA EDİN

medyumdolunay2

SEVGİ İÇİN DUA EDİN

Sevgi Duası
Herkes ömrünüz bir kısmında platonik aşka tutulmuştur. Siz onu seversiniz lakin o sizi sevmez. Ne kadar çabalasanız da ne kadar peşinden koşsanız da sizi görmez ve ya göremez. Ona bir şey engel olur. Bu gibi durumlarda en güzel çare şüphesiz ki dua etmektir. Unutulmamalıdır ki kalpler Allah’ın elindedir. Ve o isterse olmaz denilen şey dahi gerçek olur. Bu gibi durumlarda nasıl ki duyduğunuz güzel bir parça sizi derinden etkiler, ya da bir şiir ile daha içten kelimeler dile dökülür dua da aynı bu şekilde sizi daha içten ve daha istekli hale getirir. Sırtınızı ona dayarsınız ve daha olumlu düşünürsünüz. İşte sevgi duası ile siz de içten dualar ederek sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

Sevgi duası isminin de üzerinde olduğu gibi sizin sevdiğiniz kişilerin sizi sevmesini sağlar. Bunun için etkili bir dil kullanarak sizi daha içten dua etmeye iten sitemiz ile dualarınız kabul olması daha da mümkün hale gelir. Unutmayın ki içten istenen her şey gerçekleşir. Bu gibi duaların bulunduğu sitemiz http://www.medyumdolunay.com/ ile siz ve yaratan arasında bir köprü oluşturuyoruz. Siz de istekleriniz bizim yardımımız ile daha içten bir şekilde ona sunuyorsunuz.

Sevgi duası ile kesinlikle sevdiğinize kavuşacak ve mutluluktan havalara uçacaksınız. Sevgi duasının yanı sıra birçok duanın bulunduğu sitemizi ziyaret ederek her derdinize deva bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erkek Arkadaşına Aşk Büyüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum