Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Sevdiğinle Aranda Sıkıntı Olmaması İçin Büyü

medyumdolunay2

Sevdiğinle Aranda Sıkıntı Olmaması İçin Büyü

Sevdiğinle Aranda Sıkıntı Olmaması İçin Büyü, sıkıntılar ilişkilerde ve aşkta hep vardır ama asıl sorun bu sıkıntıların aşkı ve sevgiyi nasıl etkilediğidir. Çünkü çok küçük bir sıkıntı zayıf bir aşkı bitirirken çok büyük sıkıntılar çok kuvvetli aşkları yıkamaz. Ama aşk büyüsü ile hiçbir sıkıntı olmaz hiçbir şey aşkınızı bozamaz. Sevdiğinle aranda sıkıntı olmaması için büyü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. dua budur: Bu dua sevdiğiniz kişinin sadece sizi beğenmesi ve size bakması için yapılan bir duadır. Sevdiğiniz kişi sizden başkasına bakamaz. 27 defa okuyun.
Ve iz ehazna mısakaküm ve rafa’na fevkakümüt tur * huzu ma ateynaküm bi kuvvetiv vezküru ma fıhi lealleküm tettekun.Sümme tevelleytüm mim ba’di zalik *fe lev la fadlüllahi aleyküm ve rahmetühu leküntüm minel hasirın.Ve le kad alimtümüllezına’tedev minküm fis sebti fe kulna lehüm kunu kıradeten hasiın.Fe cealnaha nekalel li ma beyne yedeyha ve ma halfeha ve mev’ızatel lil müttekıyn.Ve iz kale musa li kavmihı innellahe ye’müruküm en tezbehu bekarah *kalu etettehızüna hüzüva *kale euzü billahi en ekune minel cahilın.Kalüd’u lena rabbeke yübeyyil lena ma hı *kale innehu yekulü inneha bekarütl la fariduv ve la bikr * avanüm beyne zalik * fef’alu ma tü’merun.Kalüdu lena rabbeke yübeyyil lena ma levnüha *kale innehu yekulü inneha bekaratün safraü fakıul levnüha tesürrün nazırın.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum