Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Duası // Sevdiğinizle Aranızda Muhabbetin Oluşması İçin Dua

medyumdolunay2

Sevdiğinizle Aranızda Muhabbetin Oluşması İçin Dua

Birisine aşık olduğumuz zaman yanında kendimiz olmayı bırak bazen konuşamıyoruz bile belki ona kendimizi tanıtıp sevdirme şansımız var kim bilebilir ki ama rahat davranamamak sadece dinleme taraftarı oluyoruz buda bazı şeylerin gelişmesine engel oluyor. Ufacık bir ümit verse belki rahatlayıp işte ben buyum diyebileceğiz ama ne mümkün biz sadece bir muhabbet kanalı bulmayı hedeflerken kimileri aşklarını dolu dizgin yaşayadursun. Surekli soylediğimiz muhabbetin oluşması için bizde ne yapalım Yüce Allah’tan yardım isteyeceğiz. Aşağıdaki Duayı;
71 defa inna atayna suresini 14 gece okuyup 15.gece 1001 defa okursanız dileğinize tez zamanda sevdiğinizle muhabbetiniz artar.

Etiketler: , ,Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum