Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Büyü

medyumdolunay2

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Büyü

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Büyü, sevdiğimiz kişininde bizi sevmesini istemek ve bunu beklemek çok can sıkıcı bir durumdur çünkü olur mu olmaz mı bilinmez ve sürekli bir başkasına kaptırma ihtimali ile beklentilerimiz ve kuruntularımız bizi dibe düşürür. Çünkü beklentimiz ne kadar fazlaysa hayal kırıklığımız da o derece fazla olur. Fakat aşk büyüsü ile bu sorunlar ortadan kalkar. Sevdiğinin seni sevmesi için büyü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. dua budur: Sevdiğiniz kişinin size bağlı kalması ve ilişkide sorun çıkartmaması için aşağıdaki duayı onun duyuna okuyup içirin.11 defa okuyun.
Ve izisteska musa li kavmihı fe kulnadrib bi asakel hacer* fenfecerat minhüsneta aşrate ayna* kad alime küllü ünasim meşrabehüm* külu veşrabu mir rizkıllahi ve la ta’sev fil erdı müfsidın.Ve iz kultüm ya musa len nasbira ala taamiv vahıdin fed’u lena rabbeke yuhric lena mimma tümbitül erdu mim bakliha ve kıssaiha ve fumiha ve adesiha ve besaliha* kale e testebdilunellezı hüv edna billezı hüve hayr* ihbitu mısran fe inne leküm ma seeltüm* ve duribet aleyhimüz zilletü vel meskenetü ve bau bi ğadabim minellah* zalike bi ennehüm kanu yekfürune bi ayatillahi ve yaktülunen nebiyyıne bi ğayril hakk* zalike bi ma asav ve kanu ya’tedun.İnnellezıne amenu vellezıne hadu ven nesara ves sabiıne min amene billahi vel yevmil ahıri ve amile salihan fe lehüm ecruhüm ınde rabbihim *ve la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum