Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Sevdiğinin Senden Ayrı Duramaması İçin Büyü

medyumdolunay2

Sevdiğinin Senden Ayrı Duramaması İçin Büyü

Sevdiğinin Senden Ayrı Duramaması İçin Büyü, sevdiğin kişi ile sürekli beraber olup senden ayrı geçirdiği zamanda ise sürekli buhran yaşayıp seni özleyip bir daha senden ayrı kalmaması için yapılacak büyüdür. Hepimizin hayalide budur aslında sevdiğimiz kişinin bize aşık olarak bizden ayrı duramayacak durumda olması çünkü biz o kişiden ayrı duramayız. Sevginin bize yaşattığı enteresan hislerden birisidir bu. Sevdiğinin senden ayrı duramaması için büyü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Aşağıdaki duayı okuyunuz. Sevdiğiniz kişiye ait bir eşya alın bu eşyayı masaya koyun bir mum yakın mum üzerine aşağıdaki duayı mum bitene kadar okuyun mum eşyanın üzerinde olmalıdır ve eşyayı mumlamalıdır. Sonrasında bu eşyayı en yakın olduğunuz en çok vakit geçirdiğiniz yere koyun. Her gün üzerine yasin suresinin ilk 14 ayetini okuyun.dua budur:Fe tekabbeleha rabbüha bi kabulin haseniv ve embeteha nebaten hasenev ve keffeleha zekeriyya* küllema dehale aleyha zekeriyyel mıhrabe vecede ındeha rizka* kale ya meryemü enna leki haza* kalet hüve min ındillah* innellahe yerzüku mey yeşaü bi ğayri hısab.Hünalike dea zekeriyya rabbeh* kale rabbi heb lı mil ledünke zürriyyeten tayyibeh* inneke semıud düa’.Fe nadethül melaiketü ve hüve kaimüy yüsallı fil mıhrabi ennellahe yübeşşiruke bi yahya müsaddikam bi kelimetim minellahi ve seyyidev ve hasurav ve nebiyyem mines salihıyn.Kale rabbi enna yekunü lı ğulamüv ve kad beleğaniyel kiberu vemraetı akır* kale kezalikellahü yef’alü ma yeşa’.Kale rabbic’al lı ayeh* kale ayetüke ella tükellimen nase selasete eyyamin illa ramza* vezkür rabbeke kesırav ve sebbıh bil aşiyyi vel ibkar.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinden Bir An Bile Ayrı Kalmamak İçin Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.1 Yorum yapılmış " Sevdiğinin Senden Ayrı Duramaması İçin Büyü "

  1. Burcu dedi ki:

    Bu duayı Kaçkere okuyacagiz ne zaman okuyacagiz ne olur yalvaririm yardım edin.

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum