Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Büyü

medyumdolunay2

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Büyü

sevdigini-kendine-baglamak-icin-buyuSevdiğini Kendine Bağlamak İçin Büyü, ilişkiler içerisindeki en büyük sorun ve kazanılması en zor olan şeydir bağlılık. Seversin edersin ama bağlanmak başkadır. Çünkü sevgi gidince bile bağlı kalırsın. Bağ kolay kolay kopmaz bu nedenle de ilişkilerde olmazsa olmaz olan bağlılıktır. Size bağlanmış bir sevgiliye sahip olmak için büyü yaptırabilirsiniz. Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Büyü konusu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizimle iletişime geçiniz. Aşağıdaki duayı okuyunuz. Yandaki vefki yazın ve duayı okuyun. dua budur: Kulillahümme malikel mülki tü’til mülke men teşaü ve tenziul mülke mimmen teşa’* ve tüızzü men teşaü ve tüzillü men teşa’* bi yedikel hayr* inneke ala külli şey’in kadır.Tulicül leyle fin nehari ve tulicün nehara fil leyl* ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuhricül meyyite minel hayy* ve terzüku men teşaü bi ğayri hısab.La yettehızil mü’minunel kafirıne evliyae min dunil mü’minın* ve mey yef’al zalike fe leyse minallahi fı şey’in illa en tetteku minhüm tükah* ve yühazzirukümüllahü nefseh* ve ilellahil masıyr.Kul in tuhfu ma fı suduriküm ev tübduhü ya’lemhüllah* ve ya’lemü ma fis semavati ve ma fil ard* vallahü ala külli şey’in kadır.Yevme tecidü küllü nefsim ma amilet min hayrim muhdarav ve ma amilet min su’* teveddü lev enne beyneha ve beynehu emedem beıyda* ve yühazzirukümüllahü nefseh* vallahü raufüm bil ıbad.

Etiketler: , , , , ,2 Yorum yapılmış " Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Büyü "

  1. Kübra dedi ki:

    Vefk i azamiyorum sadece duayi okusam faydasi olurmu

  2. oktay dedi ki:

    Bana kalırsa olmaz ve ayrıca sakın başkaları gibi yazicidan çıkartma ve yazarken mürekkepli kalem kullanma çünkü İslam dininde alkol yasaktır ve mürekkep de alkol vardır bunun için misk-i amber gül suyu ve başka bi malzemeden yapılan bi şey var onu bulmaya çalış

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum