Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Sevdiğin Kişiyle Nasıl Beraber Olursun

medyumdolunay2

Sevdiğin Kişiyle Nasıl Beraber Olursun

Sevdiğin Kişiyle Nasıl Beraber Olursun, sizin için çok kolay olmamış olsa gerek ki burada bu yazıyı okuyorsunuz. Elbetteki binlerce kişininde çaresini bulduğu gibi büyü ile beraber olursun. İşin taktik kısmına gelince siz kendiniz ve çevrenizden duyduğunuz her taktiği denemişsinizdir fakat olmamış olmalı ki işiniz büyüye kalmıştır. Aşk büyüsü ise sizi taktikle entrikayla uğraştırmadan direk sonuca ulaştırır. Size bir tavsiye verelimm. Aşık olunca dümdüz sevin. Yalan dolan entrika olmasın. Aşık etmek için oyunlar olmasın. Değer ve ilgi görmek için çabanız olmasın. Siz sadece dümdüz sevin ve gerisi aşka bırakın. Ha olmadı mı, biz varız hiç dert etmeyin.Sevdiğin Kişiyle Nasıl Beraber Olursun konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. dua budur: Muhabbet için kırkbir adet kuru üzüm al ve her birinin üzerine bu Ayeti kerimeleri bir defa okuyup, okuduğun kuru üzümleri matlubuna yedirirsen, seni çok şiddetli bir şekilde sever ve Allah Teala hazretlerinin izniyle sana ram olur.
Okunacak Ayeti Kerimeler budur :

بِسْـمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم ِهُزِّى اِلَيْكَ بِجِذْعِ النَّخْلَةِ تُسَاقِطْ عَلَيْكَ رُطَبًا جَنِيًّافَكُلِى وَاشْرَبِى وَقَرِّى عَيْنًا فَاِمَّا تَرَيِنَّ0 مِنَ الْبَشَرِ اَحَدًا

Bismillahirrahmanirrahim. Ve hüzzi ileyke bi cizın nahleti tüsakıt aleyke rüteban ceniyya. Feküli veşra bi ve karri aynen feimma tereyn minel beşeri ehada.

Bir önceki yazımız olan İlişki Sorunlarına Etkili Çözümler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum