Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // SABUN BÜYÜSÜ

medyumdolunay2

SABUN BÜYÜSÜ

Sabun Büyüsü

Herkesin büyü hakkında az çok bilgisi vardır. Daha doğrusu sık sık büyü kelimesini duyarız. Fakat başımıza gelmeden tam anlamıyla nedir ne değildir anlayamayız. Size Sabun Büyüsünden bahsedeceğim. Bu bir çeşit Kara büyüdür.
Düşmanları cezalandırmak, kıskançlık , nefret, intikam gibi duygular sonucu haksızlığa uğramış , yıllarca eziyet çekmiş bazı kişiler Sabun büyüsü yoluna başvurabilir. Zaten büyünün temel amacı da kişiye zarar vermek ve onu hastalık sahibi etmektir. Büyünün yapım maliyeti oldukça az etkili ve tesirli bir büyüdür. Medyum Rahime sabun büyüsü yapan medyumlarımızdan biridir. Ama öyle bir medyum var ki hem Sabun büyüsü yapımında hem de bu büyüyü bozmakta usta sıfatıyla adlandırabiliriz. Sizi daha fazla merak içinde bırakmadan ismini açıklayalım Medyum Dolunay. Bahsettiğim gibi her ne kadar sabundan oluşan basit bir büyü gibi dursa da her medyum bu büyüyü yapamaz. Medyum Dolunay bu konuda oldukça başarılıdır. Büyü sonrasında Sabun büyüsü yaptırılan kişi yavaş yavaş hastalanmaya başlar tabi ki büyünün amacı ölüm değildir ve bu sebeple ölümle sonuçlandırılmaz. Sadece kişi zor bir hastalık dönemine geçiş yapar. Büyüyü yaptırdınız fakat pişman oldunuz bu durum da Medyum Dolunay’dan yardım alarak büyüyü bozdurabilirsiniz.
Sabun büyüsünün amaçlarından bahsettim size ,bu büyü ile ilgili gideceğiniz adresleri de verdim. Sabun büyüsü ve benzeri durumlarda çaresiz kalmayın Medyum Dolunaya danışın. Unutmayın çaresiz değilsiniz hatta sizin çareniz Medyum Dolunay

Bir önceki yazımız olan Erkek Arkadaşına Aşk Büyüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum