Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // PAPAZ BÜYÜSÜ

medyumdolunay2

PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz Buyusu

Büyü türleri arasında en güçlü olanı ya da bilinenler arasında en hızlı ve etkili olan büyü türüdür. Doğru bir uygulama ve doğru zamanda papaz büyüsü etkisi adlında kalan kadın ve erkeklerin istem dışı düşüncelerini değişmesi sağlanır. PAPAZ BÜYÜSÜ ülkemizde ve Ortadoğu da en çok yapılan kara büyü türüdür.
Eşinin kendisiyle ilgilenmediğini düşünen ailesine bağlı olduğunu gören ve gözünün kendisinden başka kimsede olmamasını isteyen kadınlar veya erkekler papaz büyüsünü tercih etmelidirler. PAPAZ BÜYÜSÜ yaptırmak isteyenler bu konuda işinin ehli deneyimli kişileri bulup onlara yaptırmalıdır. Bu konuda çok başarılı Papaz büyüsünü tamamen kendine özgü yöntemlerle yapan Medyum Dolunay çok başarılı sonuçlar almaktadır. Kendisi ermeni kökenli olan bütün çalışmalarını kabala sistemine göre Yahudi metotları ile yapmaktadır. Medyum Dolunay Manisa’nın Salihli ilçesinde yaşamaktadır. Bulunduğu bölge itibariyle ermeni kökenli Yahudi vatandaşların bulunduğu bir yerde yetişmiştir. Medyum Dolunayın dediği şeyleri harfiyen uyguladığınız da istediğinizin olmaması için hiç bir sebep yoktur. Bu büyüde söylenenin aksine bişi yaptığınızda yaptırdığınız papaz büyüsü etkili olmayabilir. Bu büyü adını itibariyle hristiyanlardan alsada hiç bir Hristiyan din adamı papaz büyüsü yapmaz. Papaz büyüsü karşılıksız aşk acısı çekenler, sevdiği kişin,n kendisine karşı sevgi ve sefkatini kaybettiğini düşünen kişiler tarafından yaptırılmaktadır.
PAPAZ BÜYÜSÜ diğer büyü çeşitlerine nazaran en iyi sonuç veren hızlı bir şekilde etkisini gösteren büyüdür. Büyüyü yaptırmak istediğiniz kişiyi doru tercih ettiğinizde başarılı olmaması için hiç bir sebep yoktur.

Bir önceki yazımız olan Erkek Arkadaşına Aşk Büyüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum