Papaz Büyüsü Hakkında Bilgi

Buradasınız : Ana Sayfa // Papaz Büyüsü // Papaz Büyüsü Hakkında Bilgi

medyumdolunay2

Papaz Büyüsü Hakkında Bilgi

Papaz Büyüsü
Papaz büyüsü yapılan büyü çeşitleri içinde en etkili olan büyü çeşididir. Papaz büyüsü yaptırılırken diğer büyü çeşitlerine göre daha farklı yollar ile yapılmaktadır. Papaz büyüsü yapılırken en iyi medyum tercih edilmelidir.
Papaz büyüsü bağlama, âşık etme, ayırma gibi farklı büyü çeşitlerinde kullanılmaktadır yapılan bu büyü çeşitlerinin papaz büyüsü ile yapılmasının nedeni daha etkili olmasıdır. Papaz büyüsü kadının özel günlerinde yaşamış oldukları adet kanı veya erkeklerin meni ile yapılmaktadır. Papaz büyüsü hem erkekler tarafından hem de kadınlar tarafından yapılmaktadır.
Papaz büyüsü bir kadın tarafından kocasını kendisine âşık etme, bağlama amacıyla yapılacak ise medyum tarafından yapılan papaz büyüsü ile kadının özel gününde gelen ilk adet kanı kullanılarak büyü yapılmaktadır. Büyü kadının bu adet kanını kocasına içirmesi ile olmaktadır.
Papaz büyüsü hakkında bu kadar fazla bilgi sahibi olmamın nedeni dayımın eşi ve kızı konuşurken duyduklarımdan sonra oluştu. Duyduklarıma göre dayımın kızının eşi yani kuzenimin eşinin gözü devamlı dışardaymış ve kuzenimde bu durumda hiç hoşnut değilmiş. Gün olurmuş eve gelmezmiş, geldiği zamanlarda geç ve içkili gelirmiş bu durumda kuzenimin çok zoruna gidiyormuş.
Kuzenimde bir komşusunun önerisi sonucu bir medyum aracılığı ile papaz büyüsü yaptırmaya karar vermiş. Yengeme anlattıklarına göre papaz büyüsü yukarda anlattığım şekilde yapmış. Medyumun isteği üzerine adet döneminde gelen ilk kanı almış ve medyuma götürmüş. Medyumda bu kana Süryanice dualar okumuş benim yapmış olduğum araştırmaya göre de Süryanice dualar ile yapıldığı için bu büyüye papaz büyüsü söylenmektedir.
Papaz büyüsü kuzenimin tam istediği gibi sonuçlanmış çok kısa zamanda kendine çeki düzen vermiş eşine ve çocuklarına daha da sahiplenmeye başlamış kuzenim söylediklerine göre uzun zamandır ilişki bile yaşamamışlar o günden sonra sürekli yaşamaya başlamışlar. Dayımın eşinin ve kuzenimin bu konuşmalarından sonra bende bu büyüyü ve diğer büyü çeşitlerine bayağı araştırdım ve medyumlara güvenim arttı. www.medyumdolunay.com sitesinden araştırma yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Sayesinde Mutlu Yuvama Kavuştum Çok Mutluyum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum