Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // ÖLÜM BÜYÜSÜ VAR MIDIR? BOZULUR MU?

medyumdolunay2

ÖLÜM BÜYÜSÜ VAR MIDIR? BOZULUR MU?

Ölüm Büyüsu Bozma

Ölüm büyüsü, intikam, kıskançlık, haset içeren duygularla yapılan hiç bir şekilde yapan ya da yaptıran için telafi olmayacak şekilde günahlar barındıran bir büyüdür. Yapılışı hakkında bilgi vermek doğru değildir. Sebep olduğu durum ise doktor doktor gezip, doktorların ya da ilaçların çaresiz kalacağı şekilde kişinin ölümüdür. Acı çektirmektedir. Bu tarz haset duygular içerisinde bulunup, bir insanın büyü ile hayatına son verdirilmek istenmesi dinimiz açısından da caiz değildir. Bu kadar günah ve kuvvetli bir büyü olmasına rağmen ölüm büyüsü bozma işlemi de vardır. Ölüm büyüsüne tutulduğuna inandığınız birisi var ise, bu büyüyü bozmayı talep edebilirsiniz.
Ölüm büyüsü bozma için güvenilir birini arıyorsanız, her hocaya medyuma inanmam diyorsanız size bu iş için ömrünü vermiş Medyum Dolunay’ı tanıtalım. Kendisi bu işin de eğitimsiz olmayacağını düşünüp, yeteneğini geliştirmek amacıyla Sharon-Damron metafizik enstitüsünde eğitim almış ve eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Yeteneklerini, çevresindeki danışanları için iyi bir şekilde kullanmayı amaç edinmiştir. Bu niyetle, büyü bozma işinde de çok danışılan biri olmuştur. Bu nedenledir ki, çevresinden gelen ısrarlarla, kendisine ait bir internet sitesi kurup uzakta olanları da bilgi ve ışığı ile aydınlatmak istemiştir.
Medyum Dolunay’ın ölüm büyüsü bozma hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, kendisinin sizler için hazırlamış olduğu internet sitesine, http://www.medyumdolunay.com/ göz atabilirsiniz. Kendisinin iletişim numaları da bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Erkek Arkadaşına Aşk Büyüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum