Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Nazar İçin Vefkler Nasıl Yapılır?

medyumdolunay2

Nazar İçin Vefkler Nasıl Yapılır?

Dua

Büyücülük ve astroloji kurallarına uygun olarak hazırlanan ve kişilerin koruyucu ve uğur getiriciolduğuna inanarak genellikle üstlerinde taşıdığı nesneye nazarlık denir.
Anadolu da nazarlık olarak bilinen çok değişik nesneler kullanılır.
Bunların en yaygın olanı mavi boncuk ve altın maşa-Allah tır.
Mavi boncuğu üzerinde taşıyan kişi kimi zaman göz biçimli bir motif de kullanır.
En yaygın nazarlık türlerinden birisi de Fatma Ana Eli yada Meryem Ana Eliadı verilen beş parmağı açık el biçimli metal nazarlıktır.
Bunlar her ne kadar toplum inancı olsada sizi nazar karşı tam olarak koruyamazlar.Bu yüzde medyumla nazar için vefkler yazıyorlar.Bu bilinen en etkili nazardan korunma yoludur.Bu vefkler kişiye nazar karşı çok büyük bir koruma sağlar.Bu vefkler 2 li 4 lü 6 lı 8 li şeklinde medyum ve hocalar tarafından hazırlanırlar.
Nazar vefklerini hazırlamak kolay bir iş değildir .Nazar vefkleri son derece emek gerektiren iyi bir ilim sahibi hoca tafafınfan titizlikle hazırlanmalıdır.Her hoca bu özeni göstermedi için çoğu zaman nazar vefkleri tesir etmez ve kişi nazara karşı korunmasız kalır.

Bir önceki yazımız olan Vefk ve Önemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum