Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // MUM BÜYÜSÜ İLE DİLEKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN

medyumdolunay2

MUM BÜYÜSÜ İLE DİLEKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN

Mum Büyüsü

Aşk ile birlikte sevgiyi aynı zamanda birleştirmek için yapılan bir uygulama olarak bilinen mum büyüsü www.medyumdolunay.com sitesinde de temin edinebileceğiniz basit bir büyü olarak karşımıza çıkmaktadır. Medyum dolunay ermeni kökenli olup kendini bu alanda olabildiğince geliştirmiş ve sunmuş olduğu hizmetlerin en iyisini danışmanlarına sunmaktadır.
Mum büyüsü yaptırmak isteyenler için medyum dolunay hocanın tavsiyeleri üzerine sevdiğiniz birini kendinize ya da eşinizin evinden uzaklaşma durumunda evinize bağlamak için yapılması gereken büyülerden biridir. Mum büyüsünün bilinen şekli ile bir mum üzerine istenen kişilerin anne isimlerinin Arapça olarak yazılması sonrası bazı dualar ile birlikte Esmaların okunması ile uygulanmaktadır. Belirli gün ve gece ile aynı zamanda belirli saatte mum yakılır ve sonrasında bazı dualar okunur ve sonrasında dilek tutulur. Bu şekilde tuttuğunuz dilek gerçekleşmiş olur.
Sevdiğiniz kişi sizi sevmiyor olabilir dert etmenize gerek yok. Mum büyüsü ile bu probleminizi ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca hayatta bir çok dileğe sahip olabilirsiniz ve bu dileklerin gerçekleşmesi için bir sürü çaba göstermenize gerek duymadan medyum dolunay hoca ile birlikte bu tür dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken ve sıkılabileceğiniz bir işlem olmamakla birlikte çok basit bir işlem neticesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece medyum dolunay hocanın kendine özel sitesini ziyaret etmeniz ve mail ile birlikte iletişime geçmenizdir.

Bir önceki yazımız olan ESKİ SEVGİLİNİNİN ARAMASI AN MESELESİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • mumla uzaklastirma duasi2 Yorum yapılmış " MUM BÜYÜSÜ İLE DİLEKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN "

  1. Zehra dedi ki:

    Merhaba internette gezerken gordum Sayfanızı benim 2015 kızından bu yana maddi sıkıntı yaşıyorum maddi kayıtlarında öncesi olmuştu onemsememistim fakat git gide ilerledi bu durum sizi aradım mesaj attım

  2. Meltem dedi ki:

    dilekler ne zaman yazılıyor ne zaman denize atılıyor

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum