Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // MEDYUM NEDİR?

medyumdolunay2

MEDYUM NEDİR?

Medyumlar

Medyum terimi spirit sözlüklerde “Dünya’daki bedenini terk etmiş ruhlarla irtibat kurarak onlardan aldıkları tesirleri çeşitli tezahürler halinde Dünya’ya yansıtan, psişik bakımdan duyarlı (hassas) kimselere (zihinsel medyumlar) veya herhangi bir ruhsal irtibat söz konusu olmaksızın paranormal fenomenler ortaya koyabilen özel yeteneklere sahip kimselere (fiziksel medyumlar) verilen ad” olarak tanımlanır. Medyumlar 3 şekilde bilgi aktarırlar. Altıncı hisleriyle, kulağına gelen seslerle, tırnağına bakarak bilgi aktarırlar.
Ermeni kökenli olan Medyum Dolunay eğitimini Tel-Aviv’e gidip Sharon – Damron metafizik enstitüsünde üstatlardan ders almıştır. Eğitimini aldıktan sonra doğduğu topraklara dönmüştür. Danışanlarına buradan ulaşmış daha sonra yoğun talep üzerine www.medyumdolunay.com portali üzerinden medyumluk hizmeti vermeye başlamıştır. Medyum Dolunayın tamamen kendine has yöntemleri ile çalışmalarını Manisa Salihli’de sürdürmektedir. Çalışmalarını kabala sistemine göre Yahudi metotları ile yapmaktadır.
Son zamanlarda artan medyumluk talepleri sosyal ortam da bu işi sahtekârlığa çeviren sözde medyumlar türetmiştir. Psişik güçlere sahip bu insanlara sadece sosyal ortamdan değil mekân da ulaşmak çok daha doğru bir seçenek olacaktır. İşinde uzman doğuştan gelen yeteneğini bilgi birikimiyle donatan Medyum Dolunay bu iş için doğru bir adres. Eşiniz sizinle eskisi gibi ilgilenmiyor mu? Ya da size itaat etmesini mi istiyorsunuz? İntikam ya da başka her ne sorununuz varsa Medyum Dolunay ile artık çok daha kolay. Bize ulaşın.

Bir önceki yazımız olan MADDİ KAZANCINIZ ARTSIN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum