Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Kötülük İçin Büyü

medyumdolunay2

Kötülük İçin Büyü

Kötülük Büyüsü

Büyü insalar üzerin de ruhsal ve fiziksel etkileşimi sağlayan bir faktördür. Hepimizin bildiği gibi iyi ve kötü olarak iki sınıfa ayırabiliriz. Büyü yapılmasındaki aracılar cin lerdir. Medyum ya da büyücüler yaptıkları iyi ve kötü büyülerin etki etmesi için büyü yapılacak kişinin eşyalarından faydalanırlar. Bu esyalara ulaşılamıyorsa isme büyü yapalabilmektedir. Büyünün tutmama olası yok denecek kadar azdır. Tercih ettiğiniz medyuma ya da büyüden korunma yöntemlerine göre değişkenlik gösterir.
Büyüler yapılmca amacı ve tabi ki yapan kişiye göre değişir ve etkileşim gösterir. İnternet ve bazı kitap kaynaklarından aldığınız bilgiler ile büyü yapamazsınız. Cinler aracılığı ile yapıldığı için bu konu da bilgi sahibi olunması gerekir. Dil olarak ise Enokyan, arapça ve farsça dilleri kullanılır. Enokyan dili diğer dillerden farklı dünyanın hiç bir bölgesin de duyulmamış şekil ve tablolardan oluşur. Öğretilen ve öğrenilen bir dil olmadığı söylentiler arasındadır. Kara ve kötü büyülerden örnekleri sizlerle paylaşacağım. Kara büyü karşılaşabileceğiniz en tehlike büyü çeşitlerindendir. Bir insana zarar vermeyi amaçlar. Evli çiflerin ayrılması, işine zarar gelmesi, intikam alınması gibi bir çok örneği içinde barındırır.
Kısacası büyü yapmak için bu iş üzerin de çok gelişlmiş bir seviye de olunmalıdır. Büyü yaptırmak ve yapılan kötü büyüyü bozdurmak istiyorsanız bu konu da kendini kanıtlamış birine güvenmeniz gerekir. Biz birini tanıyoruz. www.medyumdolunay.com site içeriğin de Medyum Dolunay’ ın kim olduğunu inceleyebilirsiniz. Referansları ile kendini kanıtlamış bir medyumdur. Yaptığı büyülerin başarı oranı son derece yüksek ve hızlı gerçekleşim göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan HİÇ SEVMEDİĞİNİZ İNSANLARI YAKININIZDAN UZAKLAŞTIRANIZ VE MUTLU BİR YAŞAM SÜRECİ GEÇİRMEK İÇİN KÖTÜLÜK BÜYÜSÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum