Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // KOCAYA SEVDİRME DUASI

medyumdolunay2

KOCAYA SEVDİRME DUASI

Kocaya Kendini Sevdirme Duasi

Evliliklerinin ilk gün ki gibi kalmasını arzulayan kadınlar bunun için birçok yönteme başvurur ve başarılı olana kadarda hiç bıkmadan bunları yapmaya çalışır. Çeşitli yöntemler denedikten sonra başarısızlığa uğramış kadınlar medyumlara başvurmaya başlar. Bu noktada dikkat etmek gereken hususlar vardır. Öncelikle bu büyü veya dua işini yaptırmak istiyorsanız gerçek bir medyum bulmanız gerekir. Doğru olduğuna inandığınız medyuma kocaya kendini sevdirme duası yaptıra bilirsiniz.
İşini büyük bir titizlikle yapan Medyum Dolunay doğuştan gelen yeteneğini geliştirmiş eğitimle de perçinlemiştir. Ermeni kökenli Medyum Dolunay Tel-Aviv’e gidip Sharon – Damron metafizik enstitüsünde üstatlardan ders almıştır. Daha sonrasın da doğduğu topraklar olan Manisa Salihli’ de danışanlarına danışmanlık yapmaya başlamıştır. Taleplerin artması ve yoğun istek üzerine www.medyumdolunay.com adresinde de danışanlarına ulaşmıştır. Medyum Dolunay kendine has yöntemlerle başarıyı yakalamıştır. Çalışmalarını kabala sistemine göre Yahudi metotları ile yapmaktadır. Medyum Dolunayın kocaya kendini sevdirme duası şu şekildedir;
Duamız şudur;
bismillahirrahmanirrahim. ferdun hayyun gayyumun hakemun adlun guddusun. seyec’alullahu ba’de usrin yusra. gale haza firagu beyni ve beynike. ve elgeyna beyne humul adavete fe eğreyna beynehumul adavete gad bedetil bağdau min efvahihim hasmani beğa ba’duna ala ba’din.
Bu duayı her gün eşinizin yüzüne okuyun sizde başarısına inanamayacaksınız. Medyum Dolunayın metotlarına güvenin. Eşinize kocayı kendinizi sevdirme duasıyla başarıya ulaşacaksınız. Bize ulaşın.

Bir önceki yazımız olan Erkek Arkadaşınla Mutlu Olma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum