Kocanın Karısından Soğuması İçin Dua

Buradasınız : Ana Sayfa // Bağlama Duası // Kocanın Karısından Soğuması İçin Dua

medyumdolunay2

Kocanın Karısından Soğuması İçin Dua

Bu vefk çalışması ile sevmediğiniz size kötü davranan eşinizi tıpkı bir yemekten soğur gibi soğuması için yapılan etkili bir vefk çalışmasıdır.İki kişiyi birbirinden soğutmak uzak tutmak için hazırlanan uygulamalardır.Soğutma büyüsü olarak bilinen bu uygulama karı-koca özelliklede eşlerine kötü daranan şiddet uygulayan kocaların ani bir karar vererek evlerinden uzaklaşması evlerine olan hislerinin yok olması ve eşlerinden uzaklaşıp onların huzura kavuşması için yapılan büyü uygulamasıdır.

Hayatı boyunca sizi sevdiğini söyleyen  kocanız anlık bir hükümle sizden soğuduğunu ve ayrılmanın gerçek olacağını söylüyorsa soğutma büyüsünden şüphelenmek gerekir. Tabiki her soğumayı duası veya vefk çalışmalarını büyüye bağlantı kurmak gerçek değildir.Fakat ,büyünün varlığını ve tesirini yok sayarak ilişkisi biten,ayrılan bir bir sürü sevgilinin, karı-kocanın meydana geldiğini da unutmamak gerekir.

Bazen çiftlerden birinin eşlerinin kendisinden soğuması ve uzaklaşması amaçlı beraber meydana geldiği kişiye soğutma büyüsü yaptığı da bilinmektedir.Eşler içinde yapılmış olan bu soğutma büyüsü bir sürü etkilidir ve karı- koca içinde hiç bir bağ kalmamasını sağlayarak boşanmaya civarı giden neticeler doğurur. Bu benzeri vaziyetlerde eşinizin sizden soğumasını imkanı sunan büyüler bozularak ilişki normale döndürülmelidir.Yapılmış Olan bu büyünün üzerinden vakit geçtikçe bozulması zorlaşır.En kısa müddette büyü bozulmalıdır.

Bismillahi’rrahmani’rrahîm. innî mütevekkillin bikefhi külli şey’in müvelli ve ma ye-hutu bihi şefkatüa kalbî fi emânikee’lmah-fûzu min külli’l-hurufa kusurun ve râî ma’-karan ve Âyete’l-Kürsiyyi tehutu bî kemâ ehatat el-meiket bimedhineti Resû-lillahi sallallahu aleyhi ve selleme. Allahu innî es’elüke bihakki hazihi’l-esâi’l-ferdiyyeti ve ilahiyyeti… ” er rahmânu a’le’l-arşi’s-tevâ” eğisnî min cenîi ma ehafu ve ühziru “fese-yekfîkehümullahu ve hüve’s-semi’ul-Alîm”  Bu hicabı yedikez okuduktan sonra kırk yedi kez de şu mübarek âzîmeti oku:

sogutma-duasi

Medyum Dolunay Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu

Gelen Aramalar:

 • bosanma duasi
 • birinden soğumak için dua
 • bosanmak icin dua
 • eşinden ayrılmak için dua
 • kocayı karısından soğutma duası
 • eşinden boşanma duası
 • kocadan boşanma duası
 • eşleri ayırma büyüsü nasıl yapılır
 • bosanmak icin okunacak dua
 • sevgilimi karisindan ayirma duasi3 Yorum yapılmış " Kocanın Karısından Soğuması İçin Dua "

 1. gulcan dedi ki:

  Hocam psikopat bi eşim var boşanmak istiyorum yanaşmıyor boğazıma bıçak dayadı ne olur yardım edin bıktım artık kurtulmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim..

 2. zehra dedi ki:

  Lütfen geri dönüş yaparsanız

 3. ilaydanur dedi ki:

  slm benim sorunum kadınım evli ve çocuğum var 40 yaşındayım önce ateşlendim vücudumda su toplar gibi yara oldu sonra rüyalarımda ölmüş babanemi ölmemiş görüp seviniyordum rüyalarımda korkutuyorlar eteşler içinde uyanıyorum uykuda ihtilam oluyorum daha sonra aniden uyandığımda uykuda olmadığımı bir mahlukatın yanımdan ışık hızıla kaçıp üstüme basarak gittiğini görüyorum eşimden soğudum bana buyumu yapıldı yapıldıysa nereye koyuldu nasıl bulabilirim.

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum