Buradasınız : Ana Sayfa // Bağlama Duası // Kocanın ağzını dilini bağlamak için dua

medyumdolunay2

Kocanın ağzını dilini bağlamak için dua

Kocanız size karşı oldukça kötü ve iyi niyetli davranmıyorsa başka insanların dolduruşuna geliyorsa yapılacak olan bazı vefk ve bağlama uygulamaları ile kocanızın ağzını bağlayabilirsiniz.

Dil bağlama yapılmış olan bireyin ,  eşine,  Kadın – Baba’sına,  gelin, kayınvalide,  görümce ya da etrafına karşın lüzumsuz ve üzücü söyler söylenmesini önlemek amaçlı yapılmış olan ,  konuşması gerek duyulduğunda konuşamaması amaçlı yapılmış olan büyü türüdür.  Kişi her çeşitli söze karşın yanıt vermekte zorlanır ve susar. Katı ve lüzumsuz konuşarak kalp kıran kişilere kuvvet yetmediği vaziyetlerde ,  bu kişileri muayene altına almanın ve susturmanın en gösterişli meydana geldiği bilinmektedir .

 

Bismillâhirrahmânirrahîm

Fe’asallahü en ye’tiye bilfethi ev emrin inin mdihî ve mdehü mefâtihul gaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fılberri vel bahri vemâ teskutu min ve rekatin illâ ya’lemühâ ilâ âyeti rabbenâfteh beynenâ ve beyne kavminâ bil hakkı ve ente hayrül fâtihîne velev enne ehlel kıırâ âmenû vettekav lefetahnâ aleyhim berekâtin minessemâi vel ardı in testeftihû fekad câekümül fethü ve lemmâ fetehû metâ’ahüm ve cedû bidâ’atehüm rüddet ileyhim vasteftehû “kocanın ismi” ve “senin ismin” hâme küllü ceb-bârin anîdin velev fetehnâ aleyhim bâben minessemâi fezal-lû fıhî ya’rücûne rabbi inne kavmî kezzebûni fafteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men me’ıye minel mü’minîne mâ yeftehıllâhü linnâsi min rahmetin âyeti hattâ izâ câühâ fütihat ebvâbühâ innâ fetehnâ leke fethen mübînen ve esâbe-hiim fethan karîbin ve meganime kesîreten ye’huzûnehâ fefetehnâ ebvâbessemâi bimâin münhemirin nasrün minel-lâhi ve fethun karîbiin ve füzihatis semâü fekânet ebvâben izâcâe nasrüllâhi velfethü vere eytennase yedhulûne fî dînil-lâhi efvacen fesebbih bihamdi rabbike vastağfirhü innehü kâne tevvâben yâ fettah, yâ rezzâk, yâ Allah, yâ rabbel âlemine ve sallâllâhü alâ seyyidinâ ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim.

ask-vefki

Medyum Dolunay Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu

Gelen Aramalar:

 • dil bağlamak için dua
 • dil baglama duasi
 • kocamın ağzını bağlamak için dua
 • dil baglamak için okunacak dua
 • kocanın ağzını dilini bağlamak için okunacak dua
 • dil bağlamak duası
 • kocanın dilini bağlamak
 • kocamın ağzını dilini bağlamak için dua
 • ağzını bağlamak için dua
 • dil baglama5 Yorum yapılmış " Kocanın ağzını dilini bağlamak için dua "

 1. Gizem dedi ki:

  Slm mrb hocam bu duayı okudum ama alttaki dua kimin üzerinde taşıtılıcak?Benim eşim çok parlayan birisi ve artık karşımda konuşmasını çekemiyorum ne olur Allah rızası için yardımcı olun olun.Annesi ve babası herşeyimize karışıyor resmen eşimi yönetiyorlar bunun için ne yapabilirim?

 2. Gizem dedi ki:

  Hocam okuduktan sonra vefki ben üzerime aldım üzerime almam doğrumu yoksa onun üzerindemi olmalı?

 3. filiz uzun dedi ki:

  Hocam daha fazla bilgi almak icin cevap istiyorum altında yazılan vefki nasıl yapılır okunması mı yoksa taşınması mı gerekiyor lutfen yardimci olurmusunuz

 4. AYŞENUR dedi ki:

  merhaba hocam benim eşim çok aşırı sinirli hastaneye yatacak kadar ben hep ılımlı olmayı seçtim ama bir yere kadar bu duayı okuyacağım fakat bu alttaki duayı suyun içindemi vereyim ona eşim onu taşımak istemez çünki yada ben mi taşıyayım bunu sırf huzurumuz olsun diye istiyorum oğlum bile babasının yanına yaklaşmaya korkar

 5. isminiz... dedi ki:

  Banada yardim edin

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum