Buradasınız : Ana Sayfa // Bağlama Duası // Kocamın bana aşık olması için dua

medyumdolunay2

Kocamın bana aşık olması için dua

Karı koca arasında muhabbet için: Yedinci ismi arabi ayın ilk Cuma günü birinci saat olan Zühre saatinde yaz. Yazdığını su ile silip, bu suyu kadına içir. Daha sonra Esma-i sebayı bir kağıt üzerine yazıp, su ile yazıyı bozduktan sonra, bunun suyunu karı kocaya içirirsen, kadın eşini büyük bir aşkla sever ve hürmet eder.Bu mesele sahih (doğru) olup, defalarca tecrübe edilmiştir.

MUHABBET İÇİN İnsanlardan uzak bir mekanda, Cuma günü birinci saat olan Zühre saatinde, Kamerde dolunay halinde iken, yedinci ismi bir kağıt üzerine yaz. Yazdığını su ile silip bu suyu matlubuna içir. Daha sonra Esma-i sebayı yazıp, bunuda su veya yemeğinde yedirirsen, matlubun senden bir an bile olsa ayrılmaz. Sahih olup, defalarca tecrübe edilmiştir.

Bismiiiâhirrahmânirrahîm. Aksemtü aieyküm yâ ma’şerai ervâhır rûhâniyyeti ecîbû bi âhiyyen şerâhiyyen Vet tûr. Ve kitâbün mestûr. Fî rakkın menşûr.Vei beytii ma’mûr.Ves sakfii merfû’. Vei bahrii mescûr. İnne azâbe rabbike ievâkı’. Mâ iehü min dâfi’. Ecîbû yâ men yeimeui berku haviehü teimîan.Ve bi mevâkıın nücûm ve innehü ie kasemün iev ta’iemûne azîm. Ecib yâ rahyâtıyyen ve yâ henkayâîi ve yâ tahtayâîi ve yâ asheyâîi ve yâ kesfeyâîi ecîbû bi hakkiş şüââtii muhrikâti vei envârii mudîâni şefâyeşin şefâyeşin şefâfin şefâfin heiheiyûhin mermâmerahin kathebâen ecîbû bi hakki mehyâiûşin işkaşkaieşin şekâşikın ve iâ havie veiâ kuvvete  iiiâ biiiâhii aiiyyii azîm. Ve  mîhin berâhın. Kui rabbihküm bii hakki ve ente hayrui hâkimîn. Ecîbû yâ afârîtei ardı ve yâ mânıhu ve yâ kaiîhu ve  yâ  firkaten nâri ve yâ zevbeatü ve yâ meymûnü ve yâ bürkânü ve yâ şemhûreşü  ve yâ ebyadü ve yâ mürretü ve yâ ahmerü tevekkeiû bi hakki heyhâtin heyhûtin heyhûtin heyhûtin taymûtin taymûtin eşşâşin eşşâşin. Hüvaiiâhüi kebîrui müteâi.

kocamin-bana-asik-olmasi-icin-dua

ERKEKLİĞİ BAĞLANMIŞ KİMSE İÇİN Erkekliği bağlanmış kimseyi çözmek istersen: Sekiz inci ismi misk ve zaferan ile yazıp, yazıyı su ile sil. Erkekliği bağlanmış olan kimse, o suyu aç karınla yedi gün içerse, Allah Teala’nın izniyle bağı çözülür ve karısıyla birleşir.

HER TÜRLÜ DİLEK İÇİN Kada-i hacet için: Esma-i sebayı oku ve büyüklerin veya makam sahibi kişilerin yanına girersen, dilediğin şey her ne ise, Allah c.c. ın izniyle neticelenir

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum