Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Kız Arkadaşını Deliler Gibi Aşık Etmek

medyumdolunay2

Kız Arkadaşını Deliler Gibi Aşık Etmek

Kız Arkadaşını Deliler Gibi Aşık Etmek, kız arkadaşınızın size deliler gibi aşık olması demek her şeyi sorun edip, kıskançlık krizlerine girip ayrılmak istemesi ve çılgınlar gibi sinir yapmasına son vermektir. Bir insan aşık olduğunda ne olur biliyor musunuz. Kaybetmekten korkar. Bırakıp ayrılırım diye yalan atmaları bunu düşünmez bile. Aşık insan her derde katlanır bunu unutmayın. Kız arkadaşını deliler gibi aşık etmek konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Aşağıdaki duayı kız arkadaşını aşık etmek için niyet ederek muhabbete uygun bir saatte abdestli olarak 311 defa okuyunuz. Bu sayı çok önemlidir. Ne eksik ne de fazla okunmamalıdır.Dua budur:Ve kalet taifetüm min ehlil kitabi aminu billezı ünzile alellezıne amenu vechen nehari vekfüru ahırahu leallehüm yarciun.Ve la tü’minu illa li men tebia dıneküm* kul innel hüda hüdellahi ey yü’ta ehadüm misle ma utıtüm ev yühaccuküm ınde rabbiküm* kul innel fadle bi yedillah* yü’tıhi mey yeşa’* vallahü vasiun alım.Yahtessu bi rahmetihı mey yeşa’* vallahü zül fadlil azıym.Ve min ehlil kitabi men inte’menhü bi kıntariy yüeddihı ileyk* ve minhüm men in te’menhü bi dınaril la yüeddihı ileyke illa ma dümte aleyhi kaima* zalike bi ennehüm kalu leyse aleyna fil ümmiyyıne sebıl* ve yekulune alellahil kezibe ve hüm ya’lemun.Bela men evfa bi ahdihı vetteka fe innellahe yühıbbül müttekıyn.İnnellezıne yeşterune bi ahdillahi ve eymanihim semenen kalılen ülaike la halak lehüm fil ahırati ve la yükellimühümüllahü ve la yenzuru ileyhim yevmel kıyameti ve la yüzekkıhim* ve lehüm azabün elım.Ve inne minhüm le ferıtkay yelvune elsinetehüm bil kitabi li tahsebuhü minel kitabi ve ma hüve minel kitab* ve yekulune hüve min ındillahi ve ma hüve min ındillah* ve yekulune alellahil kezibe ve hüm ya’lemun.Ma kane li beşerin ey yü’tiyehüllahül kitabe vel hukme ven nübüvvete sümme yekule lin nasi kun ıbadel lı min dunillahi ve lakin kunu rabbaniyyıne bi ma küntüm tüallimunel kitabe ve bima küntüm tedrusun.Ve la ye’müraküm en tettehızül melaikete ve nebiyyıne erbaba* e ye’müruküm bil küfri ba’de iz entüm müslimun.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinden Bir An Bile Ayrı Kalmamak İçin Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 XlGyvxFn3WID3gCZEu49mdxBtBixngbx6mwhEnSJE4_6WQZIdPq0B5CFmyEaCvx- de5921bfbc936ef309680f79efd06d91156dc27d&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme1 Yorum yapılmış " Kız Arkadaşını Deliler Gibi Aşık Etmek "

  1. NECATİ dedi ki:

    EŞİMİ SÖZÜMDEN CIKMAMASINI NASIL BAŞARABİLİRİM

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum