Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Kendi Sağlığınız Ve Hastanıza Şifa İçin Okunacak Dua

medyumdolunay2

Kendi Sağlığınız Ve Hastanıza Şifa İçin Okunacak Dua

Sağlık Duasi

Dindarlıkla bireyin kendini fiziksel anlamda sağlıklı hissetmesi arasında pozitif bir ilişki söz konusudur. Dua eden hastada kanser, böbrek iltihapları, ülser, deri, akciğer, kemik ve karın zarı erimesi gibi hastalıkların normal iyileşme süresinin son derece kısalmasıyla hızlı bir şekilde iyileştiği gözlenmiştir. Sağlık ve sıhhatin korunması İslam’ın esasları arasındadır. Sağlığı korumak, gerekli olan tedavi yollarına başvurmak herkes için dini vazifeler arasındadır. Peygamberimiz (s.a.v.) bunu ehli beytine emrettiği gibi, kendisi de o zamanın olanakları dâhilinde tedavi yollarına başvurmuş, sağlığını koruma yolunu seçmiştir. Sağlık duası, kulların çaresizliğine derman olmak için Allah c.c tarafından gönderilen dualardır. Bu duayı ve diğer dertleriniz için Allah c.c ‘nin okunmasını emrettiği duaları www.medyumdolunay.com adlı sitemle sizlerle paylaşıyorum.
Sağlık duası kişinin en çaresiz anlarından olan yakınlarının, anne babalarının, eşlerinin çaresiz dertlere düşüp, hastalıklara yakalandığı durumlarda okunması için Allah c.c tarafından kullarına bahşedilmiş dualardır. Kendi sağlığınızın bozulmaması için de okunacak duadır. Hasta yakını olan kişiler bu duayı okumalıdır. Paylaştığım dualar gerçektir ve Allah’ın da izniyle hastayı iyileştirmemesi için hiçbir sebep yoktur. Çünkü ben bu sitede sizlerle en çok muzdarip olduğunuz dertler için gönderilmiş en etkili ve en çok o soruna yönelen hangi dua varsa onu paylaşıyorum.
Bu sağlık duası işe yarayacaktır. Kalbinizi serin tutun. Derdiyle yanıp tutuştuğunuz yakınınızın sağlığına kavuştuğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Sonrasında benim için de dua etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Erkek Arkadaşına Aşk Büyüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum