Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Kara Büyü Nedir? Nasıl Yapılır ?

medyumdolunay2

Kara Büyü Nedir? Nasıl Yapılır ?

Medyum

Bu çalışma hakkında bilgi vermeden önce bilinmesi gereke bu büyünün en tehlikeli büyü çeşitlerinden olduğu ve amacının yalnızca insanlara zarar vermek olduğunu hatırlatmak isteriz. İsminden anlaşılacağı gibi hiçbir şekilde iyi niyetler için tercih edilmez.

Kara büyüsü geçmişine bakıldığında bilinen en eski uygulamalardan biridir. Eski Mısır ve günümüze kadar çok uzun bir tarihi vardır. Bu uygulamanın hazırlık aşamasında çok farklı malzeme ve farklı dualar kullanılarak yapılabilmektedir.

Bu uygulama için bahane ne olursa olsun bir başkasına zarar vermek amaçlı yapılması normal değildir. Bu büyünün amaçlarında bazıları, birbirini seven insanları ayırma amaçlı, evli çiftleri birbirlerinden ayırmak amaçlı, intikam almak amaçlı, özellikle bayanlar tarafından erkekler için yapılan kara büyü erkeğin kudretinin bağlanmasına kadar etkili sonuç vermektedir.

Yukarıda bazı örnekler versek dahi bu büyü daha farklı birçok farklı amaç için tercih edilmektedir. Kısacası her türden kötülük için tercih edilmektedir.

Genel olarak büyüler çevremizde sevilmediğimiz kişilerce yapılır ve bir başkasından yapılması istenilir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Bozmak İçin Neler Yapmalıyız? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum