Buradasınız : Ana Sayfa // Bağlama Büyüsü // kadını kendine bağlama büyüsü

medyumdolunay2

kadını kendine bağlama büyüsü

Bir kimseyi tesir altına almak için aşağıda belirtmiş olduğum çiftli vefki misk ve zafiran ile yapılmış boyayla yazılır.

Kadınları etkilemek için Zühre saatmda; erkekleri etkilemek için Müşteri saatmda kişinin ismini anne ismiyle beraber yazarak üzerinde taşır ise, insanların sevgi ve muhabbetini üzerine celb etmiş olur. Gayet mücerreptir, denenmiştir. Şüphe arz edilmeye.

baglama

 

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Yâsın vel kur’ânil hakîm. Iııneke leminel mürselîn. Kefâ billâhi vekîlen muhammedün resûlüllâhi bi hakkı yâ rükyâîl ve külle şey’in ahsaynâhü fi imâmin mübîn. Kefâ billâhi vekîlen muhammedün resûlüllâhi bi hakkı yâ cebrâîl illâ! belâğul mübîn. Kefâ billâhi vekîlen muhammedün resûlüllâhi bi hakkı yâ derdâîl illâ fi dalâlin mübîn. Kefâ billâhi vekîlen muhammedün resûlüllâhi bi hakkı yâ kahkâîl innehü leküm adüvvün mübîn. Kefâ billâhi vekîlen muhammedün resûlüllâhi bi hakkı yâ kâkâîl in hüve illâ zikrün ve kur’ânün mübîn. Kefâ billâhi vekîlen muhammedün resûlüllâhi bi hakkı yâ tentafteyâîl fe izâ hüve hasîmün mübîn. Yâ kerîm bi hakkı tâ sın ecib serían yâ ebâl abbâsi abdül rahmân el ülvî bi hakkı yâ sîn âmîn. Allahümme sehhırhü lî serían âciletil zemâni bi hakkı ve bi hürmeti ismikel a’zam yâ serîu yâ mucîbü yâ mübîn.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğini Kendine aşık etme büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • bağlama duasıYorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum