İyi olmayan kocaya dua

Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // İyi olmayan kocaya dua

medyumdolunay2

İyi olmayan kocaya dua

Eşi ile devamlı kötü geçinen kavga eden yada çocuklarına kötü davranan kocaya okunacak dua ve vefk çalışmaları ile onu kendinize bağlayabilir ve kocanız ne istiyorsanız onun o işlemi yapmasını sağlayabilirsiniz

Yazacağım ayetleri elma armut gibi şeylerin üzerine okuyup aşırı hırçın ve gecimsiz olanlara yedirilirse kalpleri yumuşar birbirlerine karşı sevgi ve muhabbetleri çogalır.

Her kim; bir kâğıt üzerine Fetih sûresinin son âyeti ile ve isimleri yazdıktan sonra bu yazılmış olan (hamail) muşambaya sarılmış yazıyı üzerinde taşırsa, onu gören kimseler heybetinden ürperir. O kişi toplum içinde saygın birisi olarak herkesten kabul görür. Hatta makam ve mevki sahibi olur.

“Elif, elif, elif lâm mim, elif lâm mim, elif lâm mim sâd, elif lâm râ, elif lâm râ, elif lâm râ, elif lâm râ, elif lâm râ, elif lâm râ, kef he ye ayın sâd, tâ hâ, tâ sin, tâ sin mim, elif lâm mim, elif lâm mim, elif lâm mim, elif lâm mim, yâ sin, sad, ha mim, ha mim, ha mim, ha mim, kaf, nun, muhammedün resûlullahi vellezîne meahü eşiddâü ale’l küffâri ruhamâü beynehüm terâhüm rukkean sücceden yebtagûne fadlan mi-nallâhi ve rıdvânen sîmâhüm fî vücûhihim min eseri’s-sücû-di zâlike meselühüm fı’t-tevrâti ve meselühüm fi’l incîli ke-zerin ahrace şet’ahü feâzerahü festağlaza festevâ alâ sûkıhi yu’cibi’z-zurrâa li yeğîza bihimü’l küffâra ve adallâhüllezîne âmenû ve amilü’s-sâlihâti minhüm ma’firaten ve ecran azî-mâ. Errahîmi evemen kâne meyten feahyeynâhü ve cealnâ lehü nûran yemsî bihi finnâs. Hakîmün halîmün hayyün hakkım hafızım hamîdûn hannânün mennânün hasîbün celîlün.”

İyi olmayan kocaya dua

 

 

Çalışmayı Yaptıranlardan Referans Mektupları

İsmi:Aliye Soy İsimsaklı

Bundan 4 yıl önce biriyle tanıştım. Kısa sürede birbirimize bağlandık ve 7 ay sonunda ailelerimizi tanıştırdık. Evlenmek konusunda ailemi zor ikna ettim. Bu zorlukların bizi daha çok bağladığını düşünürken 2.yılın sonunda sevdiğim çocuk beni aldatarak dünyamı başıma yıktı. Hem aldatıldığıma, hem ortada kaldığıma ağlıyordum. Bir yandan ailem “biz haklı çıktık gördün mü?” diyecek diye korkumdan 1 ay boyunca onları oyaladım, şehir dışında olduğunu söyledim. Aklımı kaçırmak üzereydim.

Arkadaşlarımdan birinin daha önce Medyum Dolunay diye bir medyumdan yardım aldığını biliyordum. Hayatımın en kötü günlerini yaşadığımdan hiçbir şeyin bana fayda sağlayacağına inanmasam da hemen onlara danıştım. Çok vaktim yoktu ailem fark etmek üzereydi. Bana Medyum Dolunay bu işi çözer dediler. Anlattığımda o kadar ilgili davrandı ki hemen sakinleştirip ne yapabileceğimiz konusunda fikirler verdi. Arkadaşlarıma bazı celb uygulamalarıyla faydalı olmuştu. Ben daha kuvvetli bir şey istiyordum. Bizi hiç ayırmayacak bir şey.

Medyum Dolunay önce sevgilime Canbar büyüsü yaparak rüyalarına girmemi sürekli beni düşünmesini sağlayacağını söyledi dediğini de yaptı. Sevgilim sürekli telefonlar açmaya başladı. Sesinde öyle bir pişmanlık vardı ki inanamıyordum. Bir anda yine hayata bağlanmıştım. Sonra Kaşık büyüsü yaparak bir daha hiç ayrılmamak üzere bizi birleştirdi. Sanki eskisinden çok seviyor, bensiz kalsa yaşayamayacağını düşünüyor gibiydi. Her geçen gün daha çok bağlandığı o kadar belliydi ki.

Medyum Dolunay hem hayatımda sevebileceğim tek kişiyi bana geri döndürmüş hem ailemle aramın bozulmasını önlemişti. Kısa sürede evlendik. Şimdi harika bir yuvamız var, bebeğimiz var. Medyum Dolunaya çok şey borçluyum o harika bir insan.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin Kişiyle Nasıl Beraber Olursun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • huysuz kocayı yola getirmek için dua
  • huysuz kocaya okunacak dua
  • aksi kocaya okunacak dua
  • çalışmayan kocaya çalışması için dua
  • kocayı yola getiren dualar
  • kotu kocaya okunacak dua
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1834 kxp2K5v2sXYTjO2yX4nsgokkHzfMP4ea7xbjgg531qPEtdp_s_2IhdIul3ZgKp1U 29c19b6524cecacde6085d1b771e5dfaf9ecd95a&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • huysuz koca için dualar

Etiketler: , , , , , , , , ,Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum