Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // İSTEK VE ARZULARINIZI MEDYUM İLE GERÇEKLEŞTİRİN

medyumdolunay2

İSTEK VE ARZULARINIZI MEDYUM İLE GERÇEKLEŞTİRİN

Medyum.

Yaşadığınız bu zamana kadar birçok insan ile tanışmış hatta birçok insanın hayatınızda ki yeri doldurulamaz hale gelmiştir. Herkesin hayatında sevdiği ya da sevmediği insanlar vardır. İnsan sevdiği insanı bir ömür boyu yanında ve her daim sevgi dolu yaşamayı ister. Fakat sevmediği insan için bu durum baya bir farklılık göstermektedir. Dolayısı ile birlikte www.medyumdolunay.com sitesinin kurucusu olan medyum dolunay danışmanlarının her türlü isteklerine cevap veren ve aynı zamanda maneviyatı yüksek bir insan olarak hizmet vermektedir.
Aslen ermeni olan medyum insanların istek ve arzularına en doğru bir şekilde doğru zamanda cevap vermekte olup yaptığı bütün çalışmaları kendine özgü bir şekilde kabala sistemi ile uygulamaktadır. İnsanların hemen hemen her türlü konuda destek olan medyum dolunay hoca bazı yöntemler ile insanların sıkıntılarını ortadan kaldırmaktadır.
Medyum dolunay hocanın uyguladığı çalışmalarından bazıları şöyle;
• Aşk duası: aşkınızı en iyi şekilde aşık olduğunuz insanla yaşamanızı sağlıyor.
• Dil bağlama duası: yapılan konuşmalardan rahatsız iseniz dil bağlama duası ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.
• Bağlama duası: sevdiğiniz insanı evine ya da kendinize bağlamanızı sağlıyor.
• Soğutma duası: sevmediğiniz biri sizi seviyor ve bu durumdan rahatsız iseniz soğutma duası ile bu sorunu ortadan kaldırmanıza olanak sağlıyor.
• Ayırma duası: sevdiğinizi kişi bir başkasını seviyor ise soğutma duası ile bu duruma netlik getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TARİHİN MEDYUMLARI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum