Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Duası // İlgisiz sevgiliye okunacak dua

medyumdolunay2

İlgisiz sevgiliye okunacak dua

Sevdiğiniz aşık olduğunuz kişiden yada kocanızdan beklediğiniz ilgiyi göremeyenler için okunup uygulanabilecek çeşitli vefk ve tılsım dua uygulamaları vardır bu dua ve vefk uygulamaları doğru zamanda yapıldığı zaman oldukça güçlü etki etmektedir.

pazar sabahı bir kağıt üzerine 1000 adet elif harfi yazar. Sonra bu kağıdın içerisine dilediği kişinin saçından koyar. Ya Rabbi; bu elif harfi ümmetine bu saçın sahibi filan kimsenin kalbinide bana böyle yak, beni sevsin diyip ateşe atarak yakarsa; niyet ettiği kişiden, beklediğinden daha çok sevgi aşk ve muhabbet görür.

«Ve aslahnâ lehü zevcehü yuhıbbûnehüm kehubbillâhi vellezîne âmenû eşeddü hubben lillâhi ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve litusne’a alâ aynî iz temşî uhtüke fetekulii hel edüllüküm alâ men yekfülühü fereca’nâke ilâ ümmike key tekarre aynühâ velâ tahzen fereca’nâküm kalbe fiilânübnü fülâne alâ hubbin fülânibni fülâne hattâ yastali-hûl accele’s-sâate.»

Medyum Dolunay Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu

Gelen Aramalar:

  • ilgisiz kocaya okunacak dua
  • Aramayan ilgisiz sevgiliye buyuYorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum