Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // HAYATINIZDA KÖTÜ NE VARSA UZAKLAŞTIRIN

medyumdolunay2

HAYATINIZDA KÖTÜ NE VARSA UZAKLAŞTIRIN

Sabun Buyusu

Kara büyüler içinde yer alan ve en tehlikeli büyülerden biri olarak bilinen sabun büyüsü çok büyük nefret duygusu ya da intikam duygularını içinde barındıran haksızlığa uğramış kişiler tarafından yaptırılan ve aynı zamanda her türlü eziyetlere maruz kalmış kimselerin başvurduğu bir büyü şeklidir. www.medyumdolunay.com tarafından da yardım alabileceğiniz bir büyü olarak bilinmesi ile sabun büyüleri günümüzde de pek çok insan tarafından tercih edilmektedir.
Adından da anlaşılacağı gibi sabun büyüsü yaptırmak için en temel malzeme olarak sabun kullanılmaktadır. Bunu yaptığını iddia eden çok sayıda medyum bulunmasına nazaran medyum dolunay bu konuda ki hassasiyeti üzerine danışmanlarına titizlikle yardımcı olmaktadır. Sabun büyüleri çok öncelerden beri tercih edilen ve aynı zamanda en sıkça başvurulan bir kara büyü uygulaması olarak sabun büyülerinin yapılış amaçları bir insana zarar vermek ya da onu hastalık sahibi yapmak gibi veya bir insanı yatalak hale getirmek için yapılmaktadır. Diğer büyülere nazaran sabun büyüsünün maliyeti az olduğu için oldukça tesirli ve aynı zamanda oldukça etkili bir kara büyü olarak bilinmektedir.
Sabun büyüsü yaptırmak için özel bir malzemeye gerek duymadan yani hemen hemen her türlü sabundan yaralanılarak yapılmaktadır. Dolayısı ile birlikte kullanılan sabunun markasının ya da kokusunun hiçbir etkisi yoktur ve hemen her türlü sabundan kolaylıkla sabun büyüleri yapılmaktadır. Sabun büyüsünün yapılma aşamasında bir diğer yardımcı ise toplu iğnelerdir.

Bir önceki yazımız olan Erkek Arkadaşına Aşk Büyüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum