Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Hangi Durumlar Aşk Büyüsü Geçerlidir

medyumdolunay2

Hangi Durumlar Aşk Büyüsü Geçerlidir

Beyaz ve iyi niyetli bir büyü türü olarak bilinen aşk büyüsü genellikle uzun süreli evlilik süreçlerinde çiftler yada çiftler arasında nişanlılık döneminde yaşanan olumsuzluklarda,Karı ve kocaların arasına bozanlara karşı önlem almakta,sevgilinizin tekrar sizi düşünmesi ve saygı duyması gibi konularda bir tarafın diğer tarafa karşı aşk anlamında uzaklaşması sonucu seven tarafın diğer tarafın aşkını tekrar kazanmak için başvurduğu bir büyü çeşididir.Ülkemizde en az kadınlarda kadar erkekler’de aşk büyüsü ve bu konuada yapılan vefkler için talepte bulunmaktadır.Özellike erkeklerde uzun süreli evlilik hayatarında bir süre monoton geçmesi sorunu çözmek için aşk büyüsü yapılabilcek en etkili uygulamalardan biridir.

Havas ilimi ile yapılmakta olan aşk büyüleri derece derece olmaktadır. Bakır levha ve Gümüş Levha Beyaz bir Atın Sağ ön ayağından alınan kullanılmış Nal Ceylan Derisi Erkek Yada dişi bir  “Kelbe” yani (Köpek) Bal ile hamur yoğrulur içine gerekli tılsım konulur sağ elinin içinde hamur ufalanırken kıyma tavada pişer ve içine tılsım konulur murad edilir niyet edilir kalbindeki fikrindeki kişi niyetine aklını fikrini yedi cemi endamını bağlama muhabbet ile ve sonra kişi erkek ise erkek kızsa dişi kelbe Yedirme ile sevdiğini kendine bağlama muhabbet celbi denenmiş tecrübe edilmiş en iyi aşk büyüsü başarılı ve garanti sonuçlar.

 

SEVGİ VE MUHABBET

Bir kimsenin kendisini başkasına sevdirmek için karşısında üç kerre aşağıdaki duayı oku ve sezdirmeden onun yüzüne doğru üfle:

BismiIIâhirrahmânirrahîm.

Sefkeyhiyalin ehhiyanin lâ ilâhe illâ hüve.

Veya bir kere şöyle oku ve sezdirmeden onun yüzüne

Üfle:

Lâ ilâhe illâllah dilde damak Muhammedür resulullah gözde donak.
Veya önceden çok oku ve onun yüzüne bir kere oku, üfle: Ceyaşdein yâ vedud.
Veya çay şekerine üç bin Yâ Vedud, dört yüz Yâ beduh oku. Sonra bir kere “Celbi kalbi Olan oğlu filan ile muhabbeti”, senin adm binti annenin adım söyle ve ona yedir.

Medyum Dolunay Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu

Gelen Aramalar:

  • sevdiğinin yüzüne okunacak dua
  • kocanin yuzune okunacak dua
  • Sefkeyhiyalin
  • yüze okunan etkili dua1 Yorum yapılmış " Hangi Durumlar Aşk Büyüsü Geçerlidir "

  1. Gulşen dedi ki:

    Bana donmesini ve eskisi gibi olmasini isteyorum

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum