Evlilik İçin Aileyi İkna Etme Duası

Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Evlilik İçin Aileyi İkna Etme Duası

medyumdolunay2

Evlilik İçin Aileyi İkna Etme Duası

Evlenmek için tercih ettiğimiz insanlar bazen ailemiz tarafından uygun bulunmayan insanlar olabilir belki haklılar belki değiller ama karar sizin o evliliği siz yapacaksınız hatasıyla doğrusuyla sorumluluk sizin en nihayetinde birlikte yaşayacak olan sizsiniz aileleri evliliğe ikna etmek istiyorsak aşağıdaki uygulamayı yapmaktan fayda göreceksiniz…
Ya Vedud; ente’llez-i a’lente sırrül muhabbeti vel meveddeti fi kulubi ehlül esrar. Ve ente’llez-i ekmelte zevatüt talibine bi nurül envar. Tecelleyte bi izzi-daimi ve vennurül kaimi alel ervah . Fe elleftel eşbah ve azhartel insane bi tekmili meratibil beyan. Ve ente tezidül ihsane li ehlil vilayeti vel müinü bi re’fetiked daimetü li ehlil imani bil marifeti ve hüsnül riayeti es’elüke Allah’ümme bi cemili alaike ve cezili na’maike en tecalani min evliyaikellezine hüm fi fazlike ve namaike mütena’imüne ve leke zakirüne ve li na’maike şakirüne ve ileyke ayibüne. Ve ahyini hacetel ebedi ve kavvini bike fi kabuli nurü vechüke ve cudike bi ahsenil mededi li ehlil irfan. Ve entel mükemmelü limen akbele aleyke bil imtihan.. Ya Cami Ya Vedud bir hürmetike celile-i ayete Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.
Bismillahirrahmanirrahim…Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîmBismillahirrahmanirrahim. YA VEDUD YA ALLAH,YA CAMİ YA ALLAH Allâhümme innî es’elüke bi-enneke entellâhül-ehadüs-samedül-lezî lem yelid ve lem yûled ve lem yekün lehû küfüven ehad. Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedias semâvâti vel ardı yâ zel celâli vel ikrâm Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha SEVDİĞİNİN İSMİ Allahümme sehhirli kalbe SEVDİĞİNİN İSMİ bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe SEVDİĞİNİN İSMİ ala mehabbete KENDİ İSMİN Tevekkelü Ya vedud Allah Ya cami Allah hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe SEVDİĞİNİN İSMİ bi muhabbeti KENDİ İSMİN bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli SEVDİĞİNİN İSMİ bi hakki ayetiş şerifeti.
yukarıdaki duayı 41 gece boyunca okuyunuz.

Medyum Dolunay Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu

Gelen Aramalar:

 • aileyi ikna etme duası
 • aileyi evliliğe ikna etme duası
 • aileyi ikna etmek için dua
 • ikna etme duası
 • evliliğe ikna etme duası
 • babayı evliliğe ikna etme duası
 • babayı ikna etme duası
 • sevdiğinin ailesini ikna etme duası
 • erkeği evliliğe ikna etme duası
 • sevgiliyi aileye kabul ettirme duası6 Yorum yapılmış " Evlilik İçin Aileyi İkna Etme Duası "

 1. Yıldız dedi ki:

  Evlılık ıcın aıleyı ıkna etme duasını 41 gece olunmalı demıssınız ama adet döneminde napıcaz okunmaya ara mı verıcez

 2. naz dedi ki:

  bu duanın bi adı yok mu ne diye geçiyo başka yerlerde mesela

 3. Basak dedi ki:

  Arkadslar bu dua yi deneyen varmi ve adetlyken de okunsa kabul olurmu yoksa ara verp gunumz btnce tekrr okdak olurmu bana yardm edn cok zordym ailem sevdgme vermyr yas dye tutrms ama yasmda kucuk deglki kurban olim yardm edn ve namaz kilrken bu dauyi okusak olurmu

 4. Erkek dedi ki:

  Yildiz ile basak !Hay size adetliyken aminiza cakayim …ne diyim daha beyinsizler

 5. Berna dedi ki:

  Deneyen var mı ? Olumlu veya olumsuz diyebilirmisiniz ?

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum