Buradasınız : Ana Sayfa // Genel // Eşler arasında ki kavgalar için dua

medyumdolunay2

Eşler arasında ki kavgalar için dua

Eşler arasındaki geçimsizliği ortadan kaldırmak, sevdiğin bir kimse ile yuva kurmak amacıyla aşağıda gelen dua muhabbete ait uygun bir saatte iki adet yazılır. Birisini dargın olan eşler içer ve diğeri de beraber kaldıkları evin kapısı üzerine koyulursa aralarındaki geçimsizlik ortadan kalkar. Muhabbetleri çoğalır.
Sevdiği kimse ile hayırlı bir yuva kurmak isteyen kişi; bu duayı düzenli olarak her gün okumaya devam ederse kısa zamanda yuvasını kurmuş olur.
Yazılacak dua şudur;

Bismillahirrahmanirrahim * 
Kul in-küntüm tühibbunellahe fettebiuni yuhbibkümüllah* 
Felemma raeynehu ekbernehu ve kata’ne eydiyehünne, haşa lillahi ma-haza beşaran inne haza illa melikün kerim* 
Yühibbunehüm kehubbillah, Vellezine amenu eşeddü hubben lillah. Velev yerallezine zalemu iz yeravnel azabe ennel kuvvete lillahi cemia* 
Kad şeğafeha hubban* 
Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni, Ve litüsnea ala ayni* 
İnneke ala küllü şey-in kadier. 
Birahmetike ya erhamerrahimin. 
Ve bi elfi elfi la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum