Buradasınız : Ana Sayfa // Çalışmalarımız // Eski Sevgiliyi Geri Kazanma

medyumdolunay2

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma

Güzel bir şekilde giden ilişkilerin bozulmasında etkili olan bir etmende ailelerdir. Sevgilinizin ailesi ilişkinize zarar verebilir veya daha kötüsü ilişkinizi bitirmek istiyor olabilirler. Sevgilinizi ailesi yönlendiriyor olabilir ve sevgilinizde onlar ne derse onu yapıyor olabilir. Hiç tanımadığınız insanların bir üyesiyle sevgilisiniz ve aileyi ne olursa olsun olduğu gibi kabullenmek zorundasın. Çünkü bir insandan değil bir aileden bahsediyoruz. Sevgilinizi değiştirmekte çok mümkün değildir ki buda iyi bir yöntem sayılmaz. Sevgilinizin size duyduğu sevgi ile ailesine duyduğu sevgi çok farklıdır. Sevgilinizi ailesi hakkında eleştirirseniz sizden soğumaya başlayabilir ve sizi yanlış anlayabilir.

Eğer sevgiliniz yaşadığınız rahatsızlıklar karşısında ailesine karşı olan tutumlarından vazgeçmediyse bundan sonra da vazgeçmeyecek ve kendini değiştirmeyecektir. Ne kadar tartışsanız, yalvarsanız, tehdit etseniz ya da tatlı tatlı konuşsanız da hiçbir değişiklik olmayacaktır. Özellikle kontrol edilen bireyler özellikle de erkekler o kadar kısa sürede aileleri ile ilgili bağlarını koparamazlar. Bazıları bir süre sonra koparsa da bazılarında hiçbir değişiklik olmaz. Böyle durumlarda yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Sevgilinize ailesinin ilişkinize zarar verdiğini söylediyseniz ve o buna kayıtsız kaldıysa boşa çabalıyorsunuz demektir. Bu durumda ilişkinizi gözden geçirmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Ama hasarı daha aza indirmek için yapabileceğiniz bazı şeyler olabilir.

Sevgilinize bu durumdan bahsederken ailesinin ne kadar baskıcı veya ilişkinize zarar vermek istediklerini anlatmak yerine kendi düşüncelerinizden bahsetmelisiniz. Sevgilinizden isteklerinizde samimi olun ve ‘ben’ ile başlayan kibar cümleler kurun. Başkalarını suçlamak yerine kendi isteklerinizden saygı çerçevesi içerisinde bahsedin. Sevgiliniz bu isteminiz karşısında biraz daha yumuşak davranacaktır. Yapmanız gereken sevgilinizin ailesini oldukları gibi sevmelisiniz. Sonuçta kendi ailenizde de tarzınıza uymayan insanlar olabilir ancak katlanmak zorundasınız. Zamanla işler rayına daha iyi oturacaktır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Şifa Verir Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.2 Yorum yapılmış " Eski Sevgiliyi Geri Kazanma "

  1. Adını boş ver dedi ki:

    slm benim bir kız arkadaşım vardı bir zamanlar lkafın kısası hocam kız arkadaşımla 4 ay konuştuk ondan sonra kız arkadaşım sım kartını degiştirdi orta hiç bir sebeb yokken benden ayrıldı bu kız arkadaşımı geri kazanmak istiyorum

  2. ayşe dedi ki:

    Sevdiğim bi adam var onunla konuşmaya başladık 2gün sonra sevgilim var benim düşündüm de olmaz dedi ve ayrıldı birsüre sonra sevgili olmadık ama görüşmeye başladık bu sıradada diğeriyle de hala beraber ama bana karşı davranışlarından bakışından benden hoşlandığını düşünüyorum ben bu adamı cok seviyorum ve geri kazanmak istiyorum hemde hemen benim ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun bana lütfen ???? ???? ????

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum