Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // ESKİ SEVGİLİNİNİN ARAMASI AN MESELESİ

medyumdolunay2

ESKİ SEVGİLİNİNİN ARAMASI AN MESELESİ

Mum Buyusu

Terk edilen kişilerin eski sevgililerine kendini hatırlatmak ve kendisini araması için yaptıkları Mum Büyüsü oldukça basit bir büyüdür. Bu büyü yapıldığı zaman terk eden eski sevgili terk ettiği sevgilisini mutlaka aramakta ya da yanına gitmektedir. Bir mumun üzerine istenen kişi ve annesinin isimlerinin Arapça olarak yazılması ve gerekli dualar ve Esmaların okunması ile uygulanan bir büyüdür. Hazırlanan mumu belirli gün ve gecelerde yakmak ve gerekli dua okumalarını yaptıktan sonra dilek tutulur. Bu büyüyü düzgün bir şekilde yaptığınız zaman büyü mutlaka tutacak ve büyüyü yapan kişiye büyüyü yaptırdığı kişiden bir adım atılacaktır.
Mum Büyüsü kolay olmasına rağmen çok etkili bir büyüdür. Gerekli olan büyüyü yapmak için uyulması gereken hususları tek tek yerine getirmek gerekmektedir. Büyü ile ilgili daha detaylı bir bilgi almak ve büyünün nasıl yapılacağını öğrenmek için medyum Dolunay’ın http://www.medyumdolunay.com/ web sitesine başvurabilirsiniz.
Mum Büyüsü medyum Dolunay’ın web sitesinde bulunan bu büyü doğru yapılması halinde tutması kesin olan bir büyüdür. Eski sevgilisinin kendisi ile iletişime geçmesini isteyen herkes bu büyüyü güvenerek yapabilir ve kesin sonuçlar alabilir. Bu büyü yapıldıktan sonra büyüyü yaptıran kişiyi eski sevgilinin araması an meselesi olacaktır. Büyü tam olarak yaptıktan sonra tek yapılması gereken şey eski sevgilinin aramasını veya yanınıza gelmesini beklemektir.

Bir önceki yazımız olan ARTSIN MUHABBET başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum