Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Eski Sevgilimi Geri İstiyorum Büyü

medyumdolunay2

Eski Sevgilimi Geri İstiyorum Büyü

eski-sevgilimi-geri-istiyorum-buyuEski Sevgilimi Geri İstiyorum Büyü, eski sevgilinizi çok özlüyorsanız ve onu geri kazanmak istiyorsanız bunun için elinizde yapacağınız pek bir şey yoktur çünkü zaten yapılacak her şeyi yapmışsınızdır. Tek çareniz aşk büyüsü kalmıştır ve aşk büyüsü ile de bunu başarabilirsiniz. dilerseniz aşağıdaki duayıda okuyabilirsiniz. Eski sevgilimi geri istiyorum büyü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Yandaki vefki yazın ve aşağıdaki duayı okuyun. Dua budur: Velyahşellezıne lev teraku min halfihim zürriyyeten dıafen hafu aleyhim felyettekullahe velyekulu kavlen sedıda.İnnellezıne ye’külune emvalel yetama zulmen innema ye’külune fı bütunihim nara ve seyaslevne seıyra.Yusıykümüllahü fı evladiküm lizzekeri mislü hazzıl ünseyeyn fe in künne nisaen fevkasneteyni fe lehünne sülüsa ma terakv ve in kanet vahıdeten fe lene nısf ve li ebeveyhi li külli vahıdüm minhümes südüsü mimma terake in kane lehu veled fe il lem yekül lehu veledüv ve verisehu ebevahü fe li ümmihis sülüs fe in kane lehu ıhvetün fe li ümmihis südüs mim ba’di vesıyyetiy yusıy biha ev deyn abaüküm ve ebnaüküm la tedrune eyyühüm akrabü leküm nef’a ferıdatem minellah innellahe kane alımen hakıma.Ve leküm nısfü ma terake ezvacüküm il lem yekül lehünne veled fe in kane lehünne veledün fe lekümür rubüu mimma terakne mim ba’di vesıyyetiy yusıyne biha ev deyn ve lehünner rübüu mimma teraktüm il lem yekül leküm veled fe in kane leküm veledün fe lehünnes sümünü mimma teraktüm mim ba7di vesıyyetin tusune biha ev deyn ve in kane racülüy yurasü kelaleten evimraetüv ve lehu ehun ev uhtün fe li külli vahıdim minhümes südüs fe in kanu eksera min zalike fe hüm şürakaü fis sülüsi mim ba’di vesıyyetiy yusa biha ev deynin ğayra mudarr vesıyyetem minellah vellahü alımün halım.

Gelen Aramalar:

  • en kuvvetli aşk tılsımkarı

Etiketler: , , , , ,1 Yorum yapılmış " Eski Sevgilimi Geri İstiyorum Büyü "

  1. ilknur dedi ki:

    Merhaba Hocam ben ilknur tanidigniz ünlü bi hocaya ASK celbi yaptirdim ismi Burak Hoca 14 gun okudu VR 90 gun tasidim celbin tutugunu soyledi AMA eski sevgilim geri donmedi hatda yeni sevgilisi var Burak Hocam muskayi geri istedi hala uzerimde tasiyorum bana bensiz yapamamasi icin biseyler istiyorum size danismak istedim evlilik falan olsun istiyorum tsk iyi aksamlar hocam

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum