Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Erkek Arkadaşını Deliler Gibi Aşık Etmek

medyumdolunay2

Erkek Arkadaşını Deliler Gibi Aşık Etmek

Erkek Arkadaşını Deliler Gibi Aşık Etmek, erkeğin deliler gibi aşık olması pek rastlanır değildir, erkeğin gözü hep dışarıda olduğundan zaten ayrıldıktan sonraki planları da az çok bellidir. İşte bu düşüncesi bir insanı delirten durumdan kurtulmak için yapılır aşk büyüsü ve sizin o ele avuca sığmayan erkeğiniz size aşık olur hemde deliler gibi. Erkek arkadaşını deliler gibi aşık etmek için bizimle iletişime geçerek konu hakkında daha fazla detay sahibi olabilirsiniz. aşağıdaki dua erkeği aşık etmek için okunur. Erkek sevsin diye niyet edilerek bir elma üzerine okunur ve elma ikiye bölünür. İçerisine isimlerinizin yazılı olduğu bir kağıt koyulup elmanın iki ayrı yarışı birleştirilir. Kürdanlarla elma sağlama alınır ve kurumaya bırakılır. dua budur: Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum.Nezzele aleykel kitabe bil hakkı müsaddikal lima beyne yedeyhi ve enzelet tevrate vel incıl.Min kablü hüdel lin nasi ve enzelel fürkan* innellezıne keferu bi ayatillahi lehüm azabün şedıd* vallahü azızün züntikam.İnnellahe la yahfa aleyhi şey’üm fil erdı ve la fis sema’.Hüvellezı yüsavviruküm fil erhami keyfe yeşa’* la ilahe illa hüvel azızül hakım.Hüvellezı enzele aleykel kitabe minhü ayatüm muhkematün hünne ümmül kitabi ve üharu müteşabihat* fe emmellezıne fi kulubihim zeyğun fe yettebiune ma teşabehe minhübtiğael fitneti vebtiğae te’vılih* ve ma ya’lemü te’vılehu illellah* ver rasihune fil ılmi yekulune amenna bihı küllüm min ındi rabbina* ve ma yezzekkeru illa ülül elbab.Rabbena la tüzığ kulubena ba’de iz hedeytena veheb lena mil ledünke rahmeh* inneke entel vehhab.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinden Bir An Bile Ayrı Kalmamak İçin Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.1 Yorum yapılmış " Erkek Arkadaşını Deliler Gibi Aşık Etmek "

  1. aylin dedi ki:

    beni terk eden eski kocamın bana aşık olmasını istiyorum.

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum