Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // En Etkili Aşık Etme Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapar

medyumdolunay2

En Etkili Aşık Etme Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapar

en-etkili-asik-etme-buyusunu-hangi-medyumlar-yaparEn Etkili Aşık Etme Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapar, sonucun etkili olmasını istiyorsanız etkili bir medyum bulmalısınız çünkü büyü yapmak çocuk oyuncağı değildir herkes büyü yapamaz ve büyü yapmak kolay bir iş de değildir. Sizin kendinizin yapacağı bir büyünün ise belki etkili olur belki olmaz bunlardan daha önemlisi ters bir etkisinin olabilecek olmasıdır. En etkili büyüler bile en kötü medyumun elinde hiç olur. ama en zayıf büyüyü bile çok etkili bir şekilde sunacak medyumlar vardır. Aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk vefki ve papaz büyüsü sayesinde de sevdiğiniz kişiyi geri kazanmanız çok kolaydır. Yandaki vefki yazın ve aşağıdaki duayı okuyun. En Etkili Aşık Etme Büyüsünü Hangi Medyum Yapar konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. dua budur: Sevdiğiniz kişi size inanmıyorsa onu kolay ikna edebilmek için aşağıdaki duayı 81 defa okuyunuz.
Ve iz kale musa li kavmihı ya kavmi inneküm zalemtüm enfüseküm bittihazikümül ıcle fe tubu ila bariiküm faktülu enfüseküm* zaliküm hayrul leküm ınde bariiküm* fe tabe aleyküm* innehu hüvet tevvabür rahıym.Ve iz kultüm ya musa len nü’mine leke hatta nerallahe cehraten fe ehazetkümüs saıkatü ve entüm tenzurun.Sümme beasnaküm mim ba’di mevtiküm lealleküm teşkürun.Ve zallelna aleykümül ğamame ve enzelna aleykümül menne ves selva* külu min tayyibati ma razaknaküm* ve ma zalemuna ve lakin kanu enfüsehüm yazlimun.Ve iz kulnedhulu hazihil karyete fe külu minha haysü şi’tüm rağadev vedhulül babe süccedev ve kulu hıttatün nağfirleküm hatayaküm* ve senezıdül muhsinın.Fe beddellezıne zalemu kavlen ğayrallezı kıyle lehüm fe enzelna alellezıne zalemu riczem mines semai bi ma kanu yefsükun.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinden Bir An Bile Ayrı Kalmamak İçin Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum