Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Deli Divane Eden Dua

medyumdolunay2

Deli Divane Eden Dua

Sevdiğiniz kişinin sizi çok şiddetli ve tutkulu bir şekilde aşık olması devamlı olarak sizi düşünmesi ve araması için yapılacak olan vefk ve bağlama uygulamalarıdır.Bir bireyin kalbini kendine bağlayıp aşk’la deli divane etmek istenmesi şeklinde yapılmış durumda olan çalışmalardır. Birey kavuşma arzusuyla yanar tutuşur ve sizlere kavuşmak amaçlı her şeyi inşa etmeye hazırlıklı duruma ciro . Bu çalışmalar istediğiniz bireyin sizlere sırılsıklam aşık olması amaçlı yapılmış durumda olan çalışmalardır. Ancak; uyarı edilmesi gerekli durumda olan en mühim puan burada berbat niyetli olmamaktır. Bireyin sizlere karşın durumda olan hislerinin çoğalması sonrasında bunu menfaate çevirmek epeyce riskli tek davranıştır. Nedeni Ise tek zaman ardından sizin bölünme kararı almanızın sonrasında sizlere dahi kayıp vermesi olasıdır . Bu yönden ciddi anlamda sevdiğiniz ve ilişkinizin evliliğe gitmesini dilediğiniz vaziyetlerde kullanılması tavsiye edilir .

 

yenecek bir yemek yada nesnenin üstüne okunacak üflenecek
vede karşı tarafa yedirilecektir
bu işlem yapılırsa karşı tarafın kendisini telef edecek kadar şiddetli ve büyük bir sevgi ile sever.
insan suresi 1-2. ayetler (semi an kelimesi 7 kere tekrar edilecek)

 

El’ilme nuktatün fekesserehâl câhilûn. “‘İlim bir noktada mündemiçtir. Onu cahiller çoğaltır dururlar” kelâmı alisini evvelce de yine bir vesile ile yazmıştım.

Fatihatül-Fıkara’nın okunmasının usulü: Bir Arabî aym birinci günü: 99 Fatihatül-Fıkara, 2 Esmâül-Hüsnâ. İkinci günü: 598 Fatihatül-Fıkara, 3 Esmâül-Hüsnâ okumak üzere ve on beş gün Fatihatül-Fıkara’dan her gün birer eksiltme ve Esmâül-Hüsııâ’dan da birer arttırma suretiyle 85 Fatihatül-Fıkara ve 16 Esmâül-Hüsnâ’ya kadar çıkılır. On altıncı güne yine 85 Fatihatül-Fıkara, 16 Esmâül-Hüsnâ okumak ve otuzuncu güne kadar her gün Fatihatül-Fıkara’yı birer arttırmak ve Esmâül-Hüsnâ’yı birer eksiltmek suretiyle devam olunur.

Medyum Dolunay Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu

Gelen Aramalar:

 • sevdiğini kendine bağlamak için esmaül hüsna
 • kocam bana deli gibi aşık olsun duası
 • Deli divane aşık etme duası
 • deli divane aşık ettiren dua
 • kocayi kendine baglamak icin esmaul husna
 • kocayi kendine deli divane etme duasi
 • eşini kendine deli divane aşık etme duası
 • deli divane aşık etmek için dua
 • kocam bana deli gibi aşık olsun
 • kocam bana deli divane olsun1 Yorum yapılmış " Deli Divane Eden Dua "

 1. Eşim bana geri dönsün aşık olsun

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum