Dargın Kimselerin Barışması İçin En Etkili Barışma Duası

Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Dargın Kimselerin Barışması İçin En Etkili Barışma Duası

medyumdolunay2

Dargın Kimselerin Barışması İçin En Etkili Barışma Duası

Barışma Duası
Barışma duası ve diğer tüm dualara http://www.medyumdolunay.com/ sitesinden sizlerle açıkça paylaşıyorum. Her şeyden önce ben açıklıktan yana olduğum için sizlerle duaları da büyülerimin nasıl yapıldığını da buradan paylaşıyorum. Ancak dua ve büyü işleri basit işler değildir. Çoğunlukla duanın da büyünün de kişiye özel ve onunla birlikte yapılması gerekiyor. Özellikle büyüler her olay için değişebiliyor.
Sevdiğin bir kız veya erkekle aran çok kötü, barışmanıza dair bir umut yok. Karşınızdaki kişi de barışmak istiyormuş gibi görünmüyor, sizin barışma taleplerinize yanıt vermiyorsa dargın olanlardan birisi diğerinin niyetine önce 11 defa Ya Cami okumalı ardından aşağıdaki duayı okumalıdır. Bu barışma duasını okuduktan sonra da Allah c.c. izniyle dargınlık son bulacaktır. Paylaştığım dualara gerçektir ve tutmama olasılığı çok azdır.
Barışma duası:
Bismillahirrahmanirrahim.
Allahümme ente Camiül mevcüdat baduha alâ ba’din ve cemiü halatüha fil ibrami vel gazab mena’tel eşyae an makasidüha bil emril kahiri ve evsalte baduha li ba’din bil rahmeti vel haz es’elüke allahümme bi müradike min men il eşyae en taktaü anni küllü katiin kataani anke ve yahcübni minke Yâ Allah Yâ Camiü es’elüke en tecmaü alâ idrakati ve zati bil selamit kudsiyyeti ve tetecella alâ rühi devamü hifzake ve vaffikni li hizmetike ve huzüri beyne yedeyke inneke entellahül Camiü li külli hayrin lâ ilâhe illâ ente

Medyum Dolunay Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu

Bir önceki yazımız olan Evlilik Büyüsü Huzura Kavuşun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

 • barışma duası denenmiştir
 • barışma duası
 • kuvvetli barıştırma duası
 • barışmak için dua
 • küs olduğun biriyle barışmak için dua
 • barışma büyüsü
 • barisma iletisim
 • en etkili barışma duası
 • çok etkili barışma duası
 • dargınların barışması için dua3 Yorum yapılmış " Dargın Kimselerin Barışması İçin En Etkili Barışma Duası "

 1. mahsum dedi ki:

  çok mutluyum allahıma sonsuz teşekürler ve sizi bu duanı bize ulaşımsanı saglıyan sizi kimseler alllıhım her zaman mutlu etsin bu dua gerçekten çok etkli ve 3 gün içersinde iyi haber alıdım çok mutkluyum çok teşekürler

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum