Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Çok Etkili Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

medyumdolunay2

Çok Etkili Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir kağıt üst kısmına … kere “Errahmânirrahıym” ve ardından kaç kez Besmele-i Şerife okuyup üst kısmına üfleyen ve ardından bu kağıdı üstünde taşıyan birey vatandaşlar aralarında sevilen,sevimli ve şirin gözüken tek kimse olabilir.Kalplere celp ile etki eder ve dilediğini tesiri altına alır .

Bi ızzi kabarâtin ve kuvvetin batşehin Temezzeka a’dâtı bi’l helâki ilâhiyyâ Bi sirri gayâhan keydehûlan ve şemhin Ve şemhâhirin yâ rabbi acele murâdiyân Şemhâ hüvallâhü’l azîmü celâlühü Ve şîmin ve bârûhin ve nûrin berâhiyân Bi kudreti şârişin ve tûşin ve tûşin Ve tûşan ve esrâri’l muızzi şamâhiyâ

Bi kehtahtahûnîhin ve azze keckelemin Ve envâri ehyâhin ve âhiyyen şerâhiyyen

Medyum Dolunay Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu3 Yorum yapılmış " Çok Etkili Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır? "

  1. havva dedi ki:

    eşim hiç sözümü dinlemiyor ve çalışmıyor nolur bi yardım

  2. Nurlan dedi ki:

    Ben azeriyim ve bir kizi deli gibi seviyorum ama o kiz beni sevmiyor beni uzmemek icin bir ara sevgili gibi davrandi icinde bana karwi bir hiss oluwturmak istiyordu ama alindiramadi sevmedi beni. Wimdi dost kalmamizi istiyo . Bana her defasinda yok diyo . Dedi ya ayrilmaliyiz ya da dost gibi kalmaliyiz bende ayrilmamak icin dost kalmayi kabul etdim. Ama tek istediyim o . Bana yardim edin cox kotu durumdayim ne yapacagimi bilmiyom .

  3. havin dedi ki:

    ben eviliyim ama kocam beni seviyor beni hep doviyor kucuk kac ta evlendım ben kocamı cook seviyorum onu icin herseyi goze alırım ama param yok lutfen hocam yardım edin

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum