Çalışmalarımız

Çalışmalarımız

Medyum Dolunay spirtualist alanda faliyet göstermektedir , astroloji ve kişisel gelişim konusunda çalışmalarda bulunmuş ve eğitim almıştır.Uzmanlık alanı ikili ilişkilerdir, Dikkat edilmesi gereken Hadise yapılan işlemler ve çalışmalar halk arasında bu işlemler büyü olarak anıldığı için büyü kelimesi geçmektedir , yapılan Çalışmaların temelinde yatan enerji  yonlendırmeleri ve yonetilmelerdir, özel şifreleme teknikleri ile yapılan spirtual çalışmalardır. Medyum Dolunaya mail üzerinden ve telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz, hafta içi akşam saat 18.00e kadar telefon üzerinden iletişim kurulması rica olunur. Ofis görüşmelerimiz için öncelikle randevu alınması önemle rica olunur. 

 

KİŞİSEL VEFKLER 

Benim vefk alanında ki tercihim kişisel durumlar üzerine yapılan boylama tarzında ki vefklerdir, bu vefklerin yapılış amacı kişisel bereketin artması , başarı kazanılması, iş yerinde yükselme, işinde başarı, Rızk ve kısmet açma, şirinlik, Sınavlarda başarı ve benzeri amaçlar Ile uygulanabilmektedir.
 

CELB-I MUHABBET 

Ayrılan çiftlerin birleştirilmesi , kişinin duygu durumunun değişmesi, bağlılık sağlanması gibi amaçlar için en sık kullandığım ve tercih ettiğim rahmani bir metoddur. Unutulmaması gerekır ki celblerin Çeşitleri  vardır. her celb yaptığını söyleyen medyum aynı celbi yapamaz ve ya aynı etkinlikte celb yapamaz .Celp yapımı özeldir ve şifrelemeler içerir , benım uyguladığım özel celb-i muhabbet sisteminin ortalama üç haftalık kullanım süresi vardır ve etkileşim bu süreç içinde başlar, akabinde somut gelişmeler gözlemlenir, ayrıca verdiğim bilgiler genel bilgilerdir kişiye göre durum birebir takip ile kişiye özel olarak değişebilmektedir, çalışmalarım esnasında bu hususta gerekli yönlendirme tarafımdan yapılmaktadır. 
 

CANBAR BÜYÜSÜ 

Canbar çok eskıden beri başvurulan yonlendırme temelli bir işlemdir , internette bu konuda da maalesef çok yanlış bilgiler vardır ve bu bilgiler maalesef birbirinin Kopyası niteliğindedir, bu yontemınde başka medyumlar tarafından yapılan farklı Çeşitleri vardır benim yaptığım uygulamada yönlendirme işlemini ağırlıklı olarak ben yapacagım için uygulama süreci oldukça kısalmaktadır. Genelde Ayrılan çiftlerin birleşmesi, muhabbetin sevgi boyutunda sağlanması gibi amaçlarla uygulanır. 
 

KAŞIK BÜYÜSÜ 

Bu çalışma en özel çalışmamdır , öncelikle söylemek isterim ki halk arasında bilinen afı ile olduğu için büyü olarak dile getirmek durumundayım kolay anlaşılabilmek adına yalnız bu bilinen Kaşık büyüsü ile alakalı olan birşey değildir , Kabala yöntemin ile özel bir şifreleme içerir bu şifreleme içerir , yapımında benim kullandığım farklı meteryal ve malzemeler vardır okuma ve uygulamaların çok büyük kısmı benim tarafından yapılmaktadır . 
 

AYIRMA ve SOĞUTMA IŞLEMLERI 

Bu tarz islemler en temel olarak kendinizden ,evinizden, iş yerinizden uzaklaşmasını istediğiniz , sizden soğumasını istediğiniz , sizden ayrılmasını istediğiniz kişiler için uygulanmaktadır, genelde kullandığımız metod vefk  metodu olmakla birlikte daha çeşitli kısa sürede tesir edebilecek ve ya etkınlığı daha farklı olabilecek uygulamalar mevcuttur.

Gelen Aramalar:

 • medyum dolunay
 • medyum dolunay celb


4 Yorum yapılmış " Çalışmalarımız "

 1. erman dedi ki:

  slm ..benim bir sevdiğim var hattinden fazla seviyorum ama şu anda bir haftalık nişanlı bunları ayırmak istiyorum ne yapmalıyım ama uzaktan yapmalıyım.lütfen yardım edin zor durumdayım onun bana gelmesini çok ama çok istiyorum.şimdiden teşekkür ederim…

  • fatih dedi ki:

   slm ..benim bir sevdiğim var hattinden fazla seviyorum ama şu anda bir haftalık nişanlı bunları ayırmak istiyorum ne yapmalıyım ama uzaktan yapmalıyım.lütfen yardım edin zor durumdayım onun bana gelmesini çok ama çok istiyorum.şimdiden teşekkür ederim…

 2. Zeynep dedi ki:

  Hocam size ulaşamıyorum telefonunuz sürekli kapalı

 3. Nurcan dedi ki:

  Hocam ulasamiyorum size telefonunuz surekli kapali bana ulasabilirmisiniz 05536106786

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum