Büyük Aşk İçin Dua

Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Duası // Büyük Aşk İçin Dua

medyumdolunay2

Büyük Aşk İçin Dua

Aşk da deprem gibidir: ne zaman kimi vuracağını asla bilemezsiniz. Gece yarısı aniden coşkulu bir dalga gibi kabarır içinizde. Toprak ayağınızın altından kayıyor gibi olur ve en hazırlıksız olduğunuz anda bütün şiddetiyle vurur. Sarsılır, neye uğradığınızı bilemezsiniz. Heyecan, korku, kararsızlık, cesaret, acı, öfke, hüzün, merhamet, şiddet kaplar bir anda dünyanızı, Eş dost yardıma koşsa da kolay toparlanamazsınız. Bittiginde agır bir enkaz bırakır geride. Daha kötüsü,”tamamen bitti” sandıgınız sarsıntı, hafif bir şiddette artçı şoklar halinde yıllarca sürebilir. Kalbinizdeki kırık  ara sıra yoklar yeniden…

Duamız;

Uruben Etrâbâ günde 33 defa okuduktan sonra ya vedud esmasını 1000 defa çekmelisiniz. Buna büyük aşkınız arayana kadar devam edin. Tam bir inanç ve temiz kalplilikle okumalısınız.

Gelen Aramalar:

  • uruben etraba ya vedud
  • uruben etraba duası
  • uruben etraba sırları

Etiketler: ,Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum