Büyü Bozma-Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Bozma

1.    Terkip.

Önce şöyle niyete başlarız: “Hatun Fatıma’nın hatun evladı veya oğlu olan Ayşe veya Mehmed’in 366. damarının içinden ve bütün gövde ve kan damarlarından ve bütün aza-larmda bulunan eski ve yeni yapılan sihir ve büyüyü her türlü etkiyi Senin rızan için bozmağa niyet ettim Yâ Rabbi” der, önümüze biraz (buz’a ve bir bardak su’ya) bu terkip üzere başlarız.

15. defa Vedduha sûresi, 41 defa Felak sûresi, bir defa Yasin-i Şerif sûresi okunur. Bu bahsi geçen tuz kaya tuzu olmalı. Bu işlem bittikten sonra tuz suda eritilerek besmele ile şifa niyetiyle içen bir kimsenin üzerinde hiç bir surette tesir kalmaz, Allah’ın izni ile şifa bulur.

2. Terkip.

Üç adet nohut büyüklüğünde kaya tuzu al. Üzerine 66 defa mezcalin bezelin esmâ’sım oku. Ondan elde etmiş olduğun suyla banyo yap. Bu işlemden sonra siz de Allah’ın izni ile hiç bir şeyden eser kalmaz, rahatlarsın. İnşaallah.

BERHETİYYE’MİN ANLAMI VE UYGULAMASI

Âlimler, Berhetiyye hakkında şöyle buyurmuşlardır:

“Gizli sırlarla dolu hazine, kırmızı yaku” diye söylemişlerdir. Bereke ve esiri çok yüce olan bu mübarek ism-i ce-lillere şeytanlar, cinler, ifritler başkaldıramazlar. Hicrî aym ilk Pazar gününden başlayıp yedi gün canlı ve ondan çıkan her şeyden perhiz ederek oruç tutulun İftarda kepekli arpa ekmeği ve tuzsuz zeytinle oruç bozulur.

Ancak yemekten evvel hiç kullanılmamış bakır bir tabak Berhetiyye’nin tamamım yazıp memba suyu ile silip içmeli-dir.

Daha sonra yedi gün zarfında namazı vaktinde kılmak ve namazdan sonra üç defa “İsrafı İmar” okunup, yedi defa da tahassun (korunma) okuyarak kendini daireye aldıktan sonra 66 kere Berhetiyye’yi okumak gerekir.

GENEL İSRAFI


buyu-bozma

Gelen Aramalar:

  • buyu bozma
  • tuz büyüsü nedir
  • tuz büyüsü neden yapılır
  • buyu bozma duasi
  • kaya tuzu ile büyü bozma
  • kaya tuzuyla buyu bozmak
  • tahassun duasi
  • tuz büyüsü nasıl bozulur


Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum