Buradasınız : Ana Sayfa // Soğutma Duası // Birini kendinden nasıl soğutursun

medyumdolunay2

Birini kendinden nasıl soğutursun

İki kişiyi birbirine buğuz ettirerek ayırmak istersen: Yedinci ismi ters olarak bir kağıt üzerine yaz. Tefrik ve buğuz için huddamını görevlendirip, yazdığın kağıdı bir şişe içine koy ve şişenin ağzını zift ile kapat. Erkekler hamamı çok sıcak iken şişeyi hamamın ocağına göm. Eğer kadın için yaparsan, kadınlar hamamının ocağına gömersin. Tesir çok çabuk ve keskin olur.

Bismiiiâhirrahmânirrahîm. Liitahtîi mehtahtîi kahtaytii fehtaytîi nehhattîi cehhattîi iahhattîi Aiiâhü iâ iiâhe iiiâ hüvei hayyui kayyûm. Lâ te’huzühü sinetün ve iâ nevm. Lehü mâ fîs semâvâti ve mâ fîi ard. Men zeiiezî yeşfeu ındehü iiiâ bi iznihi ya’iem. Mâ beyne eydîhim. ve mâ haifehüm. Ve iâ yuhîtûne bi şeyin min limihi iiiâ bimâ şâ’.Ve sia kürsiyyühüs semâvâti vei arda ve iâ yeûdühü hıfzihümâ ve hüvei aiiyyüi azîm. Lev enzeinâ hâzai kurâne aiâ cebeiin ieraeytehü hâşian mütesaddian min haşyetiiiâhi ve tiikei emsâiü nadribühâ iinnâsi ieaiiehüm yetefekkerûn.Hüvaiiâhüiiezî iâ iiâhe iiiâ hüve âiimüi ğaybi veş şehâdeti hüver rahmânür rahîm. Hüvaiiâhüiiezî iâ iiâhe iiiâ hüve ei meiiküi kuddûsüs seiâmüi mü’minüi müheyminüi azîzüi cebbârüi mütekebbirü sübhânaiiâhü ammâ yüşrikûn.

Hüvaiiâhüi hâiikui bâriui musavviru iehüi esmâüi hüsnâ yüsebbihü iehü mâ fîs semâvâti vei ardı ve hüvel azîzil hakîm.

Gelen Aramalar:

  • kasemi ekber1 Yorum yapılmış " Birini kendinden nasıl soğutursun "

  1. tevhid dedi ki:

    bu yaptiginiz haram ve sirktir
    sizi tevbeye davet ediyorum yada yakinda harab edici bir azabla mujdeliyorum sizi

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum