Buradasınız : Ana Sayfa // Bağlama Duası // Bir Erkeğe Güzel Görünerek Etkileme Duası

medyumdolunay2

Bir Erkeğe Güzel Görünerek Etkileme Duası

Güzel gözünerek karşınızdaki kişiyi etkilemek amaçlı okuma yapılmış olan gösterişli işlemlerdir. Kişiye özeldir ve bir sürü güçlüdür. Sevdiğinizin, özellikle eşinizin gözüne harika görünmek amaçlı altını çizen niyet edip abdestli okunulmalıdır. Uygulamalı yapılanı da var ancak ben bunu kendimize okumanın ek olarak yararlı meydana geldiğini tahmin ediyorum . Okuma süre.. sayısı.. keredir.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Gulutullahe evirrahman ey yamen tedu felehül esmail hüsna ve la techer bi selatike ve la tu ha fid biyha vep degi beyne zalike sebile ve gulul hamdi lilla illezi lem yeddehiz veleden velem ye kül lehü şerikül fil mülk ve liyyü minez zillü ve kebbürü tek bira.

Yandaki vefkle beraber talib ve matlubun ve annesinin ismini yazarak, hacetin ismini de üçlü vefk şeklinde yapılır. Meselâ Muhammed b. Fatıma yühibbu Ahmed bin Amine evin elifi şeklinde yazılır. Sonra bu üçlünün tesiri artması sevginin çoğalması, bozulmaması birinden cim evine şeklinde yazılır ve kasemi ile duası yapılır. Allah’ın izniyle arzuladığı şeyler olur.

Bu arada 4158 kez îsmi A’zamla birlikte aşağıdaki âyeti celileyi de okur.

Gelen Aramalar:

  • kocamin beni arzulamasi icin dua
  • eşimin beni arzulaması için dua
  • kocayı etkilemek için duaYorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum