Başımın Belasından Kurtulmak İçin Ayırma Büyüsü Yaptım Oldu

Buradasınız : Ana Sayfa // Ayırma Büyüsü // Başımın Belasından Kurtulmak İçin Ayırma Büyüsü Yaptım Oldu

medyumdolunay2

Başımın Belasından Kurtulmak İçin Ayırma Büyüsü Yaptım Oldu

ayırma büyüsü

İş yerinde tanıştığım biri vardı. İş arkadaşı gibi başlayan ilişkimiz zamanla yerini duygusal bir ilişkiye bıraktı. Herkes birbirimize yakıştığımızı düşünmeye başladı. Bizde artık birbirimizden hoşlanıyorduk ve sürekli beraber vakit geçirmeye başladık. Yemeğe birlikte gidiyoruz, beni evime bırakıyor sürekli konuşuyoruz derken bir baktık sevgiliyiz

Önceleri her şey çok güzeldi. Birlikte çok güzel vakit geçiriyorduk. Çok mutluyduk. Herkesin imrenerek baktığı bir ilişkimiz vardı. Derken zamanla her şey değişti. Aynı iş yerinde olduğumuz için sürekli beraberdik bu beraberlik önceleri bizi mutlu ederken sonraları rahatsız edici bir durum haline gelmeye başladı. Ben satış danışmanıyım ve birçok müşteri ile konuşmam iletişim kurmam gerek.

Erkek müşterilerle konuştuğumda rahatsız olmaya başladı ve sürekli en ufacık şeyden kavga çıkarıyordu. Neden gülümsedin, neden bu kadar uzun konuştun, kıyafetin neden böyle diye tartışmalar başladı ve her geçen gün giderek attı bu tartışmalar ve en sonunda ayrılmaya karar verdik. Ayrıldık ama o bir türlü bunu kabullenemedi ve tekrar barıştık.

Önceleri düzeldi ama sonra yine aynı sorunlar devam etti ve hatta daha fazlası artık hakaretler etmeye başlamıştı ben her ayrılmayı düşündüğümde de beni tehdit ediyordu korkumdan ayrılamıyordum. İşten de ayrılamazdım çalışmam gerekti. Ne yapacağımı bilmez bir hale gelmiştim ki internette gezinirken medyum dolunayın sitesini gördüm. Önce http://www.medyumdolunay.com sitesini araştırdım. Nedir bu sitede ne var bu dualar büyüler ne işe yarar diye bir araştırma yaptım sonra sevgilimden ayrılmak için ayırma büyüsü yapsam olur mu benden ayrılır mı ki diye düşünmeye başladım.

Umudum kesilmişti aslında ama ayırma büyüsü yapmaya karar veridim. Ayırma büyüsü yaptım ama bir yandan da onun bana zarar vermemesi için onun istediklerini de yapmaya devam ediyordum ve başka bir işte çalışmak için sürekli iş arıyordum. Sonra bir gün işe gelmedi ben ve iş yerinde çalışan herkes merak içindeydi. Müdürümüz onun işten ayrıldığını söyledi. Sebepsiz bir şekilde işten ayrılmıştı.

Peki, benden de ayrılmış mıydı diye düşünüyordum bir yandan da merak içindeydim acaba bir şey mi oldu diye bir kaç kere aradım ama açmadı ve sonra bir mesaj geldi artık görüşmek istemiyorum bitti bu iş diye. O an çok mutlu oldum. Sanki bütün dünya bana verilmiş gibiydi. Ayırma büyüsü tutmuştu ve başımdaki bu beladan kurtulmuştum çok şükür ki. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim bu büyü gerçekten tutuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsüyle Kısa Sürede Evlendim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

 • ayırma duası denenmiş
 • Eşim bastan sona kadar degismesi istiyorum buyu duasi varmı yapiyosu istiyorum
 • birinden kurtulmak için büyü
 • birinden kurtulmak için ne yapmalı
 • belalı sevgiliden kurtulma duası
 • birinden kurtulmak için en etkili dua
 • birinden kurtulma büyüsü
 • istemediğin birinden kurtulma büyüsü
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1824 BuwoyQJcsVt02YsV1_5gauL-jz5HQBeoZLu2Ao_GYIxMnK8CSDSeBFER9JjCuEQ7 ff5bdafc7ce9741a9bf0e9e3b3550e297ec943bb&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme1 Yorum yapılmış " Başımın Belasından Kurtulmak İçin Ayırma Büyüsü Yaptım Oldu "

 1. eylül dedi ki:

  hangi dua ıle kendinizden uzaklaştırdınız pki lütfn cwp wern?

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum