Buradasınız : Ana Sayfa // Bağlama Büyüsü // Bağlama Büyüsü Nedir?

medyumdolunay2

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Vefkleri İle Karı Koca Arasına Sevgililer Arasındaki Huzursuzluğun Telafisini Sağlamak Amacı İle Medyum Hocamızla Bizzat İletişim Kurup Yardım Alabilirsiniz.Bağlama büyüleri bilindiği üzere vefk tılsımı ile yapılmaktadır.Etkisi ömür boyu süren bu uygulama çok güçlüdür.Bağlama Büyüsü çeşitli amaçlarla yazabilir.

Örneğin Ayrı olan eşi eve bağlamak için kullanılır.Etkisi ömür boyu sürer.
Tılsıma benzer.Bağlama Büyüleri Nasıl Bozulur? sorusuna en iyi cevap vefk tılsımıdır.
Büyüler tersi işlem ile bozulur.Bağlama büyüsü bozma genellikle evli kadınların eşlerine karşı yaptığı bir uygulamadır.Gözü benden başkasını görmesin amacı ile yapılır.Bağlama büyüsü yedirme içirme işlemi ile yapılanlarıyla beraber özel tılsımlar ile yapılanlarıda bulunmaktadır.Tılsımlar en etkili olanlarıdır.Yapılan kişinin yaptırandan başkasını gözü görmez bozulması en zor büyüler arasındadır…

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüleri ve Etkileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.1 Yorum yapılmış " Bağlama Büyüsü Nedir? "

  1. aslıhan dedi ki:

    Öncelikle merhaba ilk sorum size şu olacak siz bunları ticari amaçla mı yoksa insanlara yardım amacıyla yapıyorsunuz? Büyü sihir yada tesir ne diyorsanız bunların günah oldugunu bilmiyor musunuz.Gerekli açıklaması var mı siz de.Bana cinlerle vs muhatap olup olmadıgınızdan bahsederseniz belki bir fikir danısırım

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum